• Wpisów: 1594
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 239 dni temu, 21:13
  • Licznik odwiedzin: 339 017 / 2675 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: Witaj świecie! Weekend odrobinę luźniejszy i natłok materiału trochę stopniał (przywiozłam do domu na weekend tylko jeden podręcznik i aż dziwnie się z tym czuję). Jesteśmy po klasyfikacji, oceny wystawione i nie będzie więcej żadnych sprawdzianów, a przede mną już tylko ostatni zryw przed maturą. Ostatnie powtórki, ostatnie partie materiału... Został miesiąc... Wyrobię się, choć na styk.
Porfolio skończone, czekają mnie przy nim tylko ostatnie poprawki. Mnie samej ciężko w to jeszcze uwierzyć, ale zdążyłam i to jeszcze ze sporym zapasem czasowym. Ostateczny treatment w porównaniu z pierwszą wersją to niebo, a ziemia, sceny dramatyczne wymuskane, a eksplikacja reżyserska, z której jestem wyjątkowo dumna, doprowadzona niemal do perfekcji. Historia oparta na znanym motywie,kręconym już nie raz, owszem, ale wywlekłam z niej dosłownie wszystko, co było tego warte. Zarys filmu z jednej strony dostosowanego do nastawionego na rozrywkę widza, z logicznie skonstruowaną historią, wszystkie wątki dociągnięte do końca, zmieszczone w dziewięćdziesięciu minutach. Z drugiej strony głęboka prawda oparta na prostym przekazie. Wszystko zawarte w zaledwie pięciu stronach scenopisu.

Z tego też względu jutro wieczorem (zgodnie z obietnicą) składam wam na ręce kolejny świeżutki rozdział "Siedemnastu lat po Śródziemiu". W najbliższym czasie postaram się też wkleić te trzy ostatnie rozdziały "Tożsamości wroga", a z miejsca mogę ogłosić, że mniej więcej w połowie czerwca pojawią się pierwsze rozdziały spin-offu tegoż opowiadania. W planach na lato zapowiadana od dawna, choć nie z tytułu "Legenda o Limmaniel", naprawdę jest na co czekać.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.