• Wpisów: 1594
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 239 dni temu, 21:13
 • Licznik odwiedzin: 339 017 / 2675 dni
 
abc.atlant
 
Wielu z nas (jeśli nie większość) spodziewało się, że tak to się skończy, ale do tej pory jakoś tutaj trwaliśmy, ci, którzy tutaj zaczynali udzielanie się w sferze internetowej, może nie dopuszczając do siebie tej możliwości, ale dopiero teraz, gdy padła oficjalna informacja, można poczuć, że to się dzieje naprawdę. A mianowicie; Pinger od dawna leżał odłogiem i nie da się temu zaprzeczyć, ale to właśnie teraz jest stopniowo zamykany. Dokładna data realizacji działania nie jest znana, nie zmienia to jednak faktu, że pora pakować wspomnienia i zabierać się, gdzie indziej.

Pinger był dla mnie wspaniałą przygodą, tutaj zaczynałam kreślić swoje koślawe opowiadania, formy pamiętnikarskie i legendy, tutaj nawiązywałam pierwsze internetowe kontakty, to tutaj odkrywałam samą siebie i co mi tam w duszy gra. Godzę się z tym, bo innego wyjścia nie mam. Ale chcę podziękować. Tym, którzy ze mną byli tutaj i którzy na pewno mnie znajdą, gdziekolwiek mnie nie poniesie. Że jestem na Wattpadzie, wiecie. Ale nie wiecie, że od lutego, zeszłego roku równolegle prowadzę bloga zastępczego, którego teraz przygotowuję do pełnienia roli tej głównej witryny i do którego na dole zostawiam link. Kiedy to wszystko tutaj padnie na dobre, będę tam. Trochę będzie żal, bo spędziłam tu wspaniałe chwile i mnóstwo fajnych wspomnień mam z tego okresu, ale  jednocześnie ta przygoda dobiegła końca i może pora na kolejną. Niemniej nie wybieram się nigdzie aż do samego końca. Będę tu.

Więcej ogłoszeń już tutaj nie przewiduję. Credits; dziękuję z całego serca - Seiti, Misao, LisaAngels, Screen, Kwas Pruski, TKC, Viky The Metal-Punk, Firefly, "Fryty z majonezem". Do widzenia...
Blog zastępczy (a wkrótce główny); kate--writes.blogspot.com/

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Ja się nie spodziewałam kompletnie. Szczerze mówiąc nie raz zastanawiałam się czy mając 30-40 lat dalej będę tu pisać. xD No ale trudno się mówi. Choć wielka szkoda.
  Dobrze, że masz drugą opcję, bo szkoda by talent się marnował. :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  Błahahahahahahaha huhuhuhuhuhuhuu jahahahahahahahahaha ale super że ten Pinger zdycha i wszystkie te bekowo blogi brawa brawa!!!!!!!!!