• Wpisów: 1509
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 22:55
 • Licznik odwiedzin: 322 131 / 2177 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: Dobry wieczór wszystkim! Rok 2019 zaczęty z przytupem, bo epickim obaleniem Saurona (tak, oglądałam "Powrót Króla" ) oraz równie epicką bitwą skończony rok 2018 (serduszko moje raduje się, gdy widzę Aragorna z mieczem w dłoni). To był rok wspaniały, pełen wyzwań, przygód, szczęśliwych zbiegów okoliczności także i mam nadzieję, że i na tym, który właśnie się zaczął też się nie zawiodę.

Podsumowanie jak co roku zacznę od kwestii pisarskiej i z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy mnie męczyli i nie dawali spokoju o ten ciąg dalszy "Siedemnastu lat po Śródziemiu", bo bez tego ciągłego naprzykrzania się "Historii naturalnej smoków" by nie było. Ukłon z przytupem w waszą stronę, bo to, nad czym spędziłam najlepsze sześć miesięcy w mojej "karierze pisarskiej" zaowocowało wysokimi notami zbieranymi na Wattpadzie. Dziękuję również tym, którzy dopominali się dalszego ciągu przygód Liz Harrington - siódme miejsce w kategorii Przygodowe to chyba nie najgorzej, nie? Po drodze w bólach i cierpieniu zrodziła się "Tożsamość wroga".

Najlepsze wspomnienie? Zdecydowanie Warsaw Comic Con, takiego przeżycia nigdy nie zapomnę (żebym się nie musiała produkować za bardzo, to gdzieś niżej jest cały post) i zamierzam to powtórzyć, pewnie niejeden raz. Zaraz na drugim miejscu niezwykłych przeżyć plasuje się Noc Biologów, która jednak trochę zostaje w tyle za konwentem. Poza tym wszystkie inne wyjazdy to trochę tego było.
Postanowienia na nowy rok? Oczywiście nie zmarnować nic z tych czterech miesięcy, które mi zostały do matury i zdać ją najlepiej jak potrafię. W miarę możliwości położyć na kolana komisję w łódzkiej "filmówce", bo zdecydowałam się składać tam papiery. I w ogóle... Znowu dać z siebie wszystko.

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
 •  
   
  W końcu ktoś kto jest zadowolony z tego roku i pozytywnie go podsumowuje. Super, cieszę się razem z Tobą. :)
  Aaaa świetnie, że zdecydowałaś się na filmówkę! Zobaczysz, to coś w sam raz dla Ciebie. Jestem pewna, że powalisz komisję. Wszystkiego dobrego w 2019, weny, zdrówka, dużo niesamowitych wyjazdów i przeżyć oraz powodzenia i na maturce i z tą szkołą (będę trzymać kciuki)!