• Wpisów: 1594
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 15 dni temu, 21:13
 • Licznik odwiedzin: 331 757 / 2452 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes:


Katrin stała z założonymi rękami przed Legolasem, spoglądając mu w oczy buntowniczo. Elf westchnął ciężko.
- Widzę, że moje tłumaczenia nie wywarły na tobie żadnego wrażenia. - powiedział z nutą gniewu. - Mimo to powtórzę raz jeszcze. To co zrobiłaś było niebezpieczne! - Legolas podniósł głos. - Pomyślałaś choć przez chwilę jak ja bym się czuł, gdyby stało ci się coś złego
- A jakby się to skończyło, gdyby nie ja?! - przerwała mu Katrin. - Biedna, niewinna dziewczyna skończyłaby ze strzałą w gardle! Bo nie zawahałbyś się, prawda? - Legolas zmierzył ją wzrokiem.
- Jest kimś obcym, a obrona granic to mój obowiązek. - odparł szorstko. - Tak samo jak dbanie o twoje bezpieczeństwo.
- Ja po prostu nie rozumiem, dlaczego nie chcesz nigdzie mnie zabierać ze sobą! Dlaczego nie mogę ci towarzyszyć w pełnieniu obowiązków?! Dlaczego nigdy nie zabrałeś mnie ze sobą na zwiad?! Wciąż mówisz o moim bezpieczeństwie, ale czy to bezpieczne dla ciebie rzucać się biegiem, gdy granice zostaną naruszone, choć tak naprawdę nie wiesz, co tam zastaniesz? Straż pałacowa...
- Straż pałacowa nie ma tu nic do rzeczy! - elf zacisnął dłonie w pięści.
- A całe to pilnowanie granic... - kontynuowała Katrin. - Zaczynasz mówić jak swój ojciec! - w oku elfa błysnął gniew, ale dziewczyna nie odwróciła wzroku. Nie uderzyłby jej. Nie potrafiłby. Mimo to drgnęła wystraszona, gdy Legolas chwycił ją mocno za kark, a swoje wargi przycisnął mocno do jej ust.
- Teraz rozumiesz, dlaczego zabraniam ci jeździć ze sobą? - spytał, gdy wreszcie odsunął się od niej. - Gdyby stała ci się krzywda, nie darowałbym sobie. - Legolas uśmiechnął się.

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Angel Girl: Jakże ja mogłam o tym nie słyszeć? Mała korekta informacyjna; serial ma traktować o młodości Aragorna, więc Legolasa tam raczej nie zobaczymy. Trochę sceptycznie jestem nastawiona, ale serial ma być realizowany we współpracy z Peterem Jacksonem, więc poczekamy, obejrzymy (i być może będziemy się zachwycać). ;)
   
 • awatar
   
   
  Angel Girl
  Słyszałaś że ma być serial Władcy pierścieni? Świetnie by było gdyby Orlando grał Legolasa *.*