• Wpisów: 1490
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 4 dni temu, 20:24
  • Licznik odwiedzin: 321 089 / 2144 dni
 
abc.atlant
 
Chciałam napisać coś porządnego, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to szkoła, a tej mam w nadmiarze w świecie rzeczywistym, więc z tym tematem dajmy sobie spokój... Poza nauką nic specjalnego się u mnie nie dzieje, kłócą się o wycieczkę klasową, bo bez przerwy coś komuś nie pasuje, a wiadomo, wszystkim nie dogodzi, staram się jak najbardziej skupiać na sprawach szkolnych, ale też są takie chwile, kiedy mam po prostu dosyć. Chciałam od września zacząć sobie powoli powtórki do matury, ale ledwie wyrabiam się z materiałem bieżącym... A odpoczywać też przecież muszę...

Dobrze, dość. Coraz bardziej nie mogę doczekać się październikowego wyjazdu na Comic Con. Zgadałam się z przyjaciółką i tak jakoś wyszło, że jedziemy tam razem. W tym tygodniu kupiłyśmy bilety i naprawdę zaczynam powoli skakać z radości. Będzie John Rhys-Davies! Odtwórca roli Gimlego z "Władcy..."! A oprócz tego jeszcze Adam Brown, czy Ori z "Hobbita", ale z bólem serca musiałam sobie podarować spotkanie z nim, bo chyba poszłabym z torbami. W każdym bądź razie pojadę, choćby się waliło, paliło, żabami rzucało, ja tam będę i nikt mi tego nie zabierze.

Co w związku z moją wesołą twórczością... Z nowym rozdziałem "Piratów..." zapowiadam się na niedzielę. Nawet mam już połowę napisaną, ale znowu zostawiłam skrypty w internacie (tak to jest jak się mieszka w dwóch miejscach jednocześnie), więc ten... Jutrzejsze popołudnie zamierzam poświęcić "Tożsamości wroga", żeby wreszcie wrzucić coś porządnego i oficjalnie potwierdzam, że będzie obiecywany spin-off tego opowiadania (zanosi się, że niejeden). A odnośnie fragmentu poniżej... (Trochę inspiracja "Pięćdziesięcioma twarzami Greya", tak oglądałam ostatnio... Znowu...) Bo tak sobie pomyślałam, że wy nawet nie wiecie, jak wyglądał pierwszy raz Legolasa i Katrin, więc teraz możecie sobie przeczytać poniżej. A za chwilę powyżej co z tego wynikło.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego