• Wpisów: 1594
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 12 dni temu, 21:13
  • Licznik odwiedzin: 331 676 / 2449 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: Legolas spojrzał pytająco na Katrin, kiedy ta wstała z miejsca obok niego i rumieniąc się wstydliwie, zdjęła przez głowę koszulkę nocną. Stanęła przed nim naga i bezbronna. Elf objął wzrokiem jej ciało, potem spojrzał w oczy, gdy przysunęła się do niego, pochyliła i zamknąwszy oczy, zbliżyła wargi do jego ust.
- Katrin... - odezwał się elf, odsuwając odrobinę. - Ja trochę się boję jak to się skończy... - powiedział z dozą niepewności.
- Może to właśnie bardzo dobrze. - odpowiedziała mu dziewczyna, całując go. Spróbował jej na to pozwolić, spróbował też ją pocałować. Odwzajemnił muśnięcie jej warg, potem jeszcze raz, coraz intensywniej i z coraz większym uczuciem, sięgając przy tym do zapięcia własnej tuniki. Zanim zorientowała się, co się dzieje, Legolas położył ją na łóżku. Leżała na plecach, wpatrzona w jego oczy. Zwinnie zmieniła więc pozycję i jego ciało wślizgnęło się na miejsce tuż przy niej. Jego palce musnęły szyję dziewczyny. Jej żołądek zacisnął się. Zamknęła oczy, żeby zaraz poczuć jego dłoń na swoich udach. Zesztywniała. Nie mogła pozbyć się wrażenia, że mógłby... Mógłby zrobić, co tylko by zechciał, a ona nie miałaby na tyle siły, żeby go powstrzymać. Dłoń Legolasa przesunęła się w górę po jej udzie. Serce Katrin zabiło mocniej, ona sama zaczęła głębiej oddychać. Legolas odsunął się i spojrzał jej w twarz.
- Chcesz, żebym przestał? - spytał cicho. Nie mogła odpowiedzieć. Pokręciła tylko głową przecząco, zamykając oczy. Westchnęła, kiedy wszedł w nią delikatnie i czułością, a po policzkach poleciały jej łzy. Odetchnęła głębiej, czując ból w podbrzuszu.
- W porządku? - spytał znów elf. Znów odpowiedziała mu skinieniem głowy, ale tym razem udało jej się nawet powiedzieć; "Tak".

  •  
  • Pozostało 1000 znaków