• Wpisów: 1594
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 15 dni temu, 21:13
  • Licznik odwiedzin: 331 757 / 2452 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: Piosenka, którą dziś katuję w kółko i w kółko, bo jest po prostu idealna na mój dzisiejszy nastrój. Odrobinę melancholijna i smutna melodia, piękny, romantyczny wydźwięk i te słowa... "Tell me that you love me to..." A przy okazji inspiracja dla fragmentu powyżej.

Przydałby mi się teraz ktoś, kto by po prostu podszedł i mnie przytulił, tak jak Legolas Katrin. Ja też potrzebuję teraz chwili miłości i takiego zapewnienia. Nai arma mare... Bo na pewno będzie, ale chyba każdemu zdarzają się takie chwile, kiedy wszystko jest jakieś inne, smutne i szare. Więc jak będzie...? Przytulisz mnie?

Powoli przyzwyczajam się do rytmu szkolnego, wstawanie przysparza coraz mniej trudności, zadawane są pierwsze zadania domowe, pierwsze powtórzenia (za dwa tygodnie pierwsze konsultacje). Właściwie teraz wydaje mi się, że rok temu wszystko było lepsze. Chciałabym z powrotem tamten plan lekcji, choć klęłam na niego nie raz, tamten rozkład materiału i tamten pokój w internacie, bo do tego jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Wydaje się dziwnie duży, gdy mieszka się w nim tylko w dwie osoby... No i jeszcze rok temu wydawało się, że do tej matury jeszcze tak daleko, a teraz ledwie osiem miesięcy... Pomijając już fakt, że ja właściwie nie wiem co mam na tej maturze zdawać. Czytam sobie teraz wymagania i z takim trochę niedowierzaniem jakby dowiaduję się, że na ten sam kierunek na różnych uczelniach wymagane są różne przedmioty rozszerzone (a pięciu rozszerzeń pisać nie zamierzam), więc w sumie to ja już nie wiem... Historia na kryminalistyce... Co...?

  •  
  • Pozostało 1000 znaków