• Wpisów: 1491
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 46 minut temu
  • Licznik odwiedzin: 321 089 / 2144 dni
 
abc.atlant
 
Niewiele tego było, a nie chciałam wrzucać niepotrzebnie pojedynczych i luźno wyrwanych z kontekstu fotek, dlatego w sumie czekałam aż trochę się tego nazbiera.

W Croppie na przecenie upolowałam dwie koszulki. Ta z kotem zdecydowanie jedna z moich ulubionych, ta w pandy uroczo urocza.
pizap.com15334043319941 - Kopia.jpg

Z książek "Pył ziemi" i "Czas mumii, czyli serce w bandażach", które już tutaj recenzowałam, ale jeszcze się powtórzę. "Czas mumii..." pochłonęłam niemalże w jedną noc i jest to tak doskonała parodia książek paranormal romace i young adult, że do gustu powinna przypaść każdemu czytelnikowi, z kolei "Pył ziemi" jest jedną z lepszych powieści science-fiction, jakie dane mi było czytać i na pewno wrócę do niej jeszcze nie raz. "Tajemna historia czarownic" to poruszająca opowieść o kobietach z klanu (jakżeby inaczej) oczywiście czarownic. W żeńskiej linii każda (albo prawie każda) z nich jest obdarzona mocą i tylko od niej zależy jak ją wykorzysta. Powieść podzielona jest na księgi, z których każda skupia się na konkretnej kobiecie, a książka to lekka i przyjemna w odbiorze opowieść.
pizap.com15334043899181 - Kopia.jpg

Z filmowych nabytków to trafił w końcu do mnie trzeci sezon "Sherlocka", który już zaczęłam oglądać powtórnie (mam prawie tak samo mocna zajawkę na tym punkcie jak rok temu, kiedy pierwszy raz dla Sherlock (i Johna ^^) przepadłam), a ponadto "Gniew" z Bloomem w roli głównej. Po niesamowitej "Tożsamości zdrajcy" doszłam do wniosku, że karygodnym jest to, że widziałam jedynie niewielki procent filmów z moim kochanym Orlandem i w te wakacje obiecałam to sobie nadrobić, a "Gniew" jest jednym z tych bardziej poruszających (jak mówią recenzje) i bardzo mnie ucieszyło, że mogę mieć go w wersji namacalnej (no bo w Empiku była przecena...). Jeszcze nierozpakowany, w folii (chcę celebrować tę chwilę).
pizap.com15334044532031 - Kopia.jpg

Oprócz tego czekam jeszcze na paczuszkę z moim osobistym liściem z Lorien. Według opinii innych klientów to dobrze wykonana reprodukcja i podobno wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciu (mam nadzieję, że to możliwe). Żałuję tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć takiego, który naprawdę miałby w oprawce zielony kamień, ale skoro ta emalia będzie wyglądać identycznie w realu, nie będę miała się w sumie do czego przyczepić. Link; allegro.pl/broszka-elfow-lisc-z-lorien-wladca-pi…

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego