• Wpisów: 1479
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 22:55
 • Licznik odwiedzin: 320 034 / 2111 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: Kiedy zaczynają się wyprzedaże większość niewiast w moim wieku zaczyna maratony po sklepach z ciuchami i butami, żeby w spokoju wydać tam większość swojego kieszonkowego na nowe ubrania, choć szafy się nie domykają. Natomiast ja ruszam wtedy do Empiku i to właśnie tam ginie połowa moich oszczędności, a w domu brakuje miejsca na książki i mangi. Ale co zrobić... A ponieważ w tym tygodniu kupiłam rzeczywiście parę ciekawych rzeczy, chyba czas na pokazanie nabytków.
IMG_20180629_202824_1681.jpg

Najnowszy (szósty już) tomik "Kształtu twojego głosu"/"Koe No Katachi", po którym spodziewam się wiele dobrego, już go zresztą przeglądałam i akcji jest dość sporo, przy czym nie mogę uwierzyć, że kolejny tomik będzie zarazem ostatnim. I niby wiem jak kończy się ta historia, bo oglądałam anime, to i tak czekam na niego z niecierpliwością i zastanawiam się, co ze sobą zrobię, kiedy będę miała na półce kompletną serię (odpowiedź brzmi: będę kupowała "Perfect World" czyli kolejną fantastycznie zapowiadającą się serię od tego wydawnictwa). Na biografię Eda Sheerana już od jakiegoś czasu miałam ochotę, a do kupna popchnął mnie zbliżający się koncert tegoż wokalisty i ostatni tydzień spędzony z playlistą Eda właśnie (pomaga w leczeniu stanów depresyjnych).
IMG_20180629_070219_8231.jpg

Najnowsza powieść od mistrza kryminału, czyli oczywiście Jo Nesbo kupiona za połowę ceny regularnej, zaledwie dwa i pół miesiąca po premierze to naprawdę nabytek na wagę złota, zwłaszcza, że i do niej przymierzałam się już jakiś czas. Jestem naprawdę bardzo ciekawa czy dorówna stylem, zawiłością i konstrukcją powieściom z cyklu z Harry'm Hole, ale właściwie nie mam się o co martwić, to przecież Jo Nesbo (z jego literackiego dorobku jak do tej pory nie podobali mi się tylko "Łowcy głów" ). I wisienka na torcie, "Tożsamość zdrajcy" z moim ukochanym Orlandem Bloom dorwana na przecenie za piętnaście złotych. Thriller wręcz idealny na taką pogodę jak właśnie mam za oknem (znowu zaczyna padać, gdzie jest słońce?) plus oczywiście zabójczo przystojny Jack Ascott (w tej roli Orlando Bloom).

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
 • awatar
   
   
  SugarFirefly
  Myślę, że troszkę generalizujesz. Mnie też się szafa nie domyka i lubię zaszaleć na wyprzedażach, ale uwielbiam czytać i tak samo chętnie kupuję książki czy mangi :)
  Zainteresowanie modą czy wydawanie kasy na ciuchy nie przeszkadza być oczytaną ;)