• Wpisów: 1490
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 3 dni temu, 20:24
  • Licznik odwiedzin: 321 030 / 2142 dni
 
abc.atlant
 
No i mamy wakacje. Ten rok szkolny wbrew pozorom zleciał bardzo szybko, bardzo produktywnie i bardzo wesoło. Druga klasa minęła na nauce, ale też wypadach ze znajomymi, szkolnych uroczystościach i wyjazdach, kursach, zajęciach praktycznych i tym podobnych imprezach. Zaliczyłam w tym roku sześć konkursów tematycznych, w tym trzy wygrane i klasyfikacja do etapu wojewódzkiego w kolejnym i chociaż etap ogólnopolski pozostał w sferze marzeń i tak było to sporym osiągnięciem. Jeśli chodzi o najlepiej wspominane chwile to na pewno obóz przetrwania i wycieczka do Zakopanego, wigilia klasowa spędzona w miłej atmosferze (na co nie można było liczyć w gimnazjum), ale przede wszystkim Noc Biologów. Oby udało się i w przyszłym roku, bo to było fenomenalne przeżycie.

Jeśli mam być całkowicie szczera, nie do końca odczuwam wakacyjną atmosferę i pewnie znowu z tydzień mi zejdzie, zanim mój zegar biologiczny przestawi się na leniwy tryb życia, a prawdziwego ducha tego lata poczuję dopiero drugiego lipca, siedząc w pociągu do Kołobrzegu, ale w to lato zamierzam przede wszystkim dobrze się bawić (tak samo jak rok temu). Zaraz na początku lipca mam wyjazd, o czym zresztą już wiecie, potem chciałybyśmy zaliczyć kilka jednodniowych wycieczek ze współlokatorkami z internatu, oczywiście będziemy przesiadywać u siebie nawzajem, szykuje się moja osiemnastka, co do której wciąż mam mieszane uczucia, a oprócz sztywnych ramowych planów mam zamiar dużo czytać (jak zawsze), w miarę możliwości i chęci dużo pisać (mniej więcej jak zawsze), wydać połowę oszczędności na jazdę konną, a druga połowę na książki i mangi (przydałby się nowy regał, tylko gdzie go postawić)...

Mamy drobną obsuwę w planie wydawniczym, z racji mojego wyjazdu dalsze rozdziały pirackiego opowiadania od czternastego lipca, po powrocie z obozu, ale za to obiecuję wam całe wakacje z Jackiem Sparrow'em, okazjonalnie w Śródziemiu, bo mam w planie kilka one-shotów, czekających na realizację, a jak co roku oczywiście także mała niespodzianka, na której zapowiedź musicie trochę poczekać.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego