• Wpisów: 1491
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 20:33
 • Licznik odwiedzin: 321 135 / 2144 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: No i mamy długi weekend majowy. Żadnej szkoły, żadnych obowiązków, tylko słońce, mnóstwo wolnego czasu i tyle samo rzeczy do zrobienia. Tych przyjemnych oczywiście. U mnie w planach oczywiście nadrabianie książkowych i filmowych zaległości, poza tym muszę w końcu napisać te zaległe recenzje, dokończyć, a przynajmniej popchnąć do przodu pisanie opowiadań. Oprócz tego sezon rowerowy uważam za otwarty i sama też zamierzam przez ten tydzień zjeździć bliższą i dalszą okolicę, bo teraz kiedy wszystko kwitnie jest tak pięknie. Dzikie eskapady do lasu to druga sprawa. Wiky miała rację, pisząc w komentarzu, że elfy zawsze wrócą. Wróciły z kwater zimowych i w piątek je nawet dojrzałam.

Swoją droga ostatnio koleżanka z klasy wypytywała mnie o elfy i czy to prawda, że je widziałam. Każdy ma szansę je zobaczyć. Wystarczy tylko odrobina wiary i cierpliwości. Wiadomo, że niektórym przychodzi to łatwiej, ale... Jak się dobrze przyjrzeć, to i na mieście można krasnoluda wypatrzeć. I mówi to ta, która wypatrzyła.

Chciałabym też skoczyć do Empiku po drugi tom "Pamiętników Lady Trent" (kto wie, może też rowerem, choć to dość daleko), bo dzisiaj właśnie ma swoją premierę "Zwrotnik węży", ale o ile w salonach w większych miastach można go już bez problemu dostać, u mnie jeszcze go nie ma. Zastanawiam się, czy nie prościej będzie po prostu zamówić sobie egzemplarz do salonu i tylko go odebrać. A jeśli już przy książkach jesteśmy, to w planie czytelniczym mam dokończenie sagi wiedźmińskiej i doczytanie tych tomów Cyklu z Harry'm Hole, których jeszcze nie czytałam (a przy okazji odświeżenie sobie pozostałych). A wy co czytacie/oglądacie?

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Super, że masz tyle czasu :D. U mnie zaliczenia, dlatego teraz tak rzadko bywam, ale staram się ;). Czas na książki znajdę zawsze :P. Właśnie kończę "Dziewczyny z Portofino" Grażyny Plebanek ;). Później chcę się zabrać za kontynuowanie serii Olivii Cunning o Sinnersach. Już nie mogę się doczekać :P.
  Mówiłam, że wrócą :D. Elfy to całkiem inteligentne stworzenia ;).
   
 • awatar
   
   
  gość
  Jeszcze masz dużo czasu. Korzystaj, kochanie. :)