• Wpisów: 1434
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: wczoraj, 20:19
  • Licznik odwiedzin: 315 080 / 2025 dni
 
abc.atlant
 
Kate - Writes: Piętnaście godzin temu zaczęliśmy Nowy Rok, proszę państwa. Jak w związku z tym faktem nastroje, może jakieś plany, postanowienia, może do spełnienia jakieś zamierzenia i plany. Ja na początek i z tego miejsca pragnę podziękować za wszelkie wsparcie, jakie mi okazujecie, za to, że większość z was jeszcze się tu przewija, że jeszcze się wam nie znudziłam, no i przede wszystkim za motywację i zachętę, którą otrzymuję od was w zamian za lepsze lub gorsze wytwory mojej wyobraźni, które z nieukrywaną satysfakcją wam podsuwam. Oraz mam nadzieję na jeszcze długi czas spędzony razem. Oby to były chwile jeszcze piękniejsze niż dotychczas.

Miniony rok obfitował zarówno w wiele sukcesów i chwil satysfakcji, jak również i porażek. Przejrzałam właśnie archiwum, żeby zrobić małe podsumowanie tych dwunastu miesięcy i sama zdziwiłam się, jak wiele przez ten rok się wydarzyło. Pod względem twórczym na pewno, bo jeszcze nie było okresu, w którym moja wena tak by szalała. W końcu dokończyłam historię Śródziemia, napisałam całkiem niezłe moim zdaniem dwa opowiadania w uniwersum wiedźmińskim, dane mi było wcielić się w pana Bagginsa, no i jeszcze to opowiadanie z Piratami, że o dramacie psychologicznym nie wspomnę. Działo się. A ten rok wcale pod tym względem nie będzie gorszy. Macie już w końcu zapowiedzianą kontynuację dziejów Śródziemia... Parę niespodzianek też się zapowiada...

Jeśli chodzi o samą noc sylwestrową to niektórzy z was na pewno bawili się na o wiele większą skalę, może na jakiejś domówce, czy coś... Ja siedziałam sobie pod kocykiem z dobrym kryminałem pod ręką, o północy wybyłam oglądać fajerwerki, więc nic specjalnego, a nowy rok zaczęłam od obejrzenia "Przeminęło z wiatrem". Już nawet zarzuciłam koncepcję kucia na konkurs, stwierdzając, że jeszcze ten jeden raz sobie odpocznę, a dawać z siebie wszystko znów będę od jutra. A, i tak koło północy wena wróciła, więc myślę, że początkiem lutego możecie spodziewać się pierwszych rozdziałów nowego opowiadania fantasy.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego