Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 5 sierpnia 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Dzisiaj mnie poniosło na zakupy i z House'a przyniosłam dość dużą torbę, bo kupiłam plecak. Fajny taki z motywem w planety i gwiazdy i granatowy i przypominający kosmos, bo też taki trochę kosmiczny jest. Ogólnie to jestem z niego strasznie zadowolona, bo już go wypróbowałam - mieści dużo rzeczy i wygodnie się go nosi. Poza tym wydaje się być bardziej wytrzymalszy niż ten, który kupiłam w zeszłym roku w Croppie. W sumie nic poważnego mu się nie stało, bo ja z reguły dbam o swoje rzeczy, a o te które kupuję sobie sama to już w ogóle, ale materiał i tak wydaje się być solidniejszy. Teraz zobaczymy jak się będzie sprawował w środowisku naturalnym.
pizap.com15019389132541.jpg

Oprócz tego w Empiku doszło do kupna szóstego tomu nowelki "No Game No Life", bo do jej zakupu przymierzałam się... Właściwie odkąd wyszła. A musiałam sobie trochę odpocząć od tej serii, bo zaczęła mnie męczyć. Oprócz tego chciałam jeszcze "Kształt twojego głosu", bo podczas mojego pobytu na obozie wyszedł drugi tom, ale jakieś chamidła mi go wykupiły. No nic, może jeszcze będzie, a jak nie to zostaną zakupy przez internet. No i zamierzam w niedalekiej przyszłości zainwestować we wszystkie wydane w Polsce tomy "ReLife'a" (a jest ich sześć), poza tym zastanawiam się jeszcze nad "Haganai".
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Bardzo fajny plecak :D. Ja w tamtym roku kupiłam sobie w Sizeerze taki moro. Też wygodny i fajny, ale częściej chodziłam z torbą na ramię :P.
  • awatar SugarFirefly: Plecak super :) Heh mam zeszyty z motywem galaxy, pewnie by ci takie do niego pasowały XD Ja czekam na nowy tom Kuroshitsuji i jeszcze kilka innych.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›