Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 24 lipca 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Za cztery godziny z peronu odjedzie pociąg do Międzyzdrojów, w którym będę siedziała i którym pojadę po tegoroczną przygodę. Gdybym mogła, poprosiłabym Bilba, żeby jechał ze mną. A właściwie zabrałabym ze sobą całą gamę postaci z "Władcy Pierścieni" i "Hobbita", bo z nimi to naprawdę byłaby byłaby wyprawa rodem z filmów fantasy. Z drugiej strony to prawie niemożliwe, no chyba, że ma się wyobraźnię do dyspozycji, a tej mi nie brakuje.

Przed chwilą skończyłam się pakować i chyba jedyne co pozostaje jeszcze do zrobienia, to pożegnanie z wami, bo przy internecie jedynie w telefonie, z którego i tak rzadko kiedy będę korzystać i mnóstwie atrakcji, nie będzie czasu ani możliwości, żeby coś tu napisać. Nie martwcie się, bo choć podróż będzie zaiste długa i pełna niebezpieczeństw, to skorzystam z jakże cennej rady Gandalfa i wracam do was za okrąglutkie dwanaście dni.
d35553745bb5df38983ffa6de9a15e0.jpg

Jeśli jednak ktoś byłby ciekawy co robię i jak mi się wiedzie w dzikich krajach, to zapraszam na mój profil na instagramie, na którym regularnie będą pojawiać się zdjęcia z wyjazdu. Żeby mieć wgląd w mój profil, nie trzeba mieć ani aplikacji, ani założonego konta, wystarczy wejść sobie w link, który macie po prawej stronie w rameczce. Oczywiście mam nadzieję, że mnie nie porzucicie przez ten czas i po powrocie zastanę was w takiej samej liczbie, w jakiej was zostawiam, ale jak będzie was więcej to też się nie obrażę. Z mojej strony to tyle, widzimy się czwartego sierpnia. Do widzenia...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›