Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 27 czerwca 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Jak wam mijają pierwsze dni wakacji? Ja jeszcze nie do końca przyzwyczaiłam się do tego, że mam teraz tak dużo czasu i nie bardzo wiem co z nim robić. Poza tym - nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem - zaczynam odrobinkę tęsknić do szkoły. Niemniej jednak jestem bardzo produktywna. Pracuję nad opowiadaniem z Pingwinami, znowu zaczynam rysować i już niedługo będziecie mogli zobaczyć moje kolejne "dzieło" no i oczywiście sporo czytam. Dzisiaj z Empiku przytachałam trzy nowe książki, a potem jak to ja będę się dziwić gdzie są moje pieniądze. Nareszcie mam na półce kompletną Trylogię Klątwy. Pierwszy tom, czyli "Porwaną Pieśniarkę" recenzowałam w zeszłym roku. Oprócz tego w ręce wpadła mi książka Kristen Simmons "Paragraf 5". Wzięłam ją bardziej pod wpływem impulsu, ale już czuję, że mi się spodoba i oczywiście postaram się napisać recenzję.

Jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy to dzisiaj dowiedziałam się, że na obóz w Międzyzdrojach jedzie też moja koleżanka, z którą uwielbiam spędzać czas, więc będzie naprawdę fajnie. Poznałyśmy się na obozie rok temu i ciesze się, że teraz też możemy pojechać razem. Poza tym razem ze współlokatorkami z internatu chcemy jechać do Sandomierza i Krakowa. To już wyjazdy bardziej na spontana, bo wiemy tylko tyle, że chcemy tam jechać, a kiedy i jak to już kompletna zagadka. Ale coś się wymyśli. Ja osobiście najbardziej chcę do tego Sandomierza. Uwielbiam tam wracać, nieważne, że byłam już mnóstwo razy. A w Krakowie najbardziej chcę pójśc do pubu dla fanów Tolkiena, choć samo zwiedzanie miasta też na pewno będzie ekscytujące. Niemniej jednak tutaj na pierwszym miejscu Tolkien.

Przepraszam solennie, że dzisiaj nie było rozdziału, ale właściwie większą część dnia spędziłam ni to w lesie ni to na łące i zupełnie straciłam poczucie czasu. Postaram się to wynagrodzić jutro, a w międzyczasie już się pisze one-shot, który przybliży wam odrobinę postać Limmaniel. Tymczasem wszystkim życzę dobrej nocy.
  • awatar Hanti: Wstaw zdjęcia jak najszybciej :D Jestem mega ciekawa:D
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Mówisz, że znów zaczynasz rysować? Mnie ostatnio też coś wzięło i stworzyłam fanarta xD. Niedługo go pokażę ^^. Ciekawa jestem tej Limmaniel ;). Super, że jedziesz na obóz! Mam nadzieję, że napiszesz jak było jak już wrócisz ^^.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›