Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 2 czerwca 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Jako, że wczoraj był Dzień Dziecka, z leciutkim tylko opóźnieniem składam wszystkim tym, którzy czują w sobie wewnętrzne dziecko najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Nie dajcie zabić  sobie tego dziecka, bo później go już nie odzyskacie. Nie mówię na swoim doświadczeniu, ale ogólnie... Choć mało brakowało...

a ponieważ siedemnastolatka też dziecko (bo kto powiedział, że nie) na mnie też prezent czekał i to jaki.
Kawaii Sxotland.jpg

Piąty tom "Exitus Letalis" to zwieńczenie jednej z moich ulubionych serii komiksowych, tylko ubolewam trochę, że to się kończy tak, a nie inaczej. Nie, jeszcze tego nie czytałam. Kumpela wbrew sobie zaspoilerowała... A ja również wbrew sobie rzuciłam okiem na końcówkę. Wiem, że tak się nie robi, ale inaczej się nie dało, powaga. I teraz się zastanawiam (i zastanawiam się bardzo poważnie) czy KattLett narysuje nam kontynuację. Jeszcze nie czytałam tego tomu i najbardziej chyba jestem ciekawa wątku Mathiasa.

Z kolei "Kawaii Scotland" znalazłam - jak wszystkie fajne rzeczy - w czeluściach Internetu i przepadłam na punkcie tej pozycji, autorstwa Kobiety-ślimaka. Od dawna zastanawiałam się czy jej sobie nie kupić, bo recenzje, które czytałam różne były. A kiedy dzisiaj dostałam ten komiks w łapki mam ochotę tylko skakać z radości. Po przejrzeniu stwierdzam, że nie jest wcale taki zły, jak czytałam w recenzjach. Rysunki są przeurocze, fabuła wydaje się być ciekawa, no główna bohaterka taka sympatyczna. Jestem strasznie ciekawa tej "mangi" i nie mogę się już doczekać kiedy zacznę ją czytać.
  • awatar Hanti: Dziękuje i nawzajem :D
  • awatar Hanti: Ps. Mam pytanie co do piratów :D Zostałaś po napisach, żeby zobaczyć scenę końcową? Bo ja niestety nie zostałam, ale mam nadzieje, że będzie coś z Barbossą :)
  • awatar Kate - Writes: @Hanti: No właśnie nie zostałam, bo kumpela ciągnęła mnie do wyjścia, twierdząc, że głupio się czuje sama na sali. Ale mój tata też wybiera się do kina, więc pewnie pójdę z nim drugi raz i wtedy już zostanę.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›