Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 1 kwietnia 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Oprócz tego, że razem z wiosną nawiedza mnie typowa melancholia i od czasu do czasu pesymizm (stąd wczorajszy wpis, którzy nie wszyscy pewnie zrozumieli) w moim życiu teraz całkiem dużo się dzieje. W poniedziałek, ale nie ten najbliższy tylko za tydzień mam ogłoszenie wyników z konkursu o energii odnawialnej wody, na który pisałam esej. Zaczynam się odrobinę denerwować, bo naprawdę chciałabym zając jakieś znaczące miejsce. I żeby nauczycielki były ze mnie dumne.
Cały miniony wtorek zajęło mi kręcenie filmiku z recenzją na konkurs, który organizuje biblioteka miejska w miejscowości, w której chodzę do szkoły (i w sumie mieszkam, bo internat), o którym wam zresztą pisałam. No cóż, nie jestem do końca zadowolona z tego filmiku, właściwie to bardziej mi się nie podoba aniżeli podoba, bo to wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej, ale mówi się trudno, za rok też zamierzam startować. W sumie to nie do końca moja wina, że tak wyszło, bo przez dwa tygodnie trwało szukanie kamerzysty, który potem po prostu mnie wystawił i skończyło się na tym, że na ogarniecie tego wszystkiego miałam tylko trzy dni, a przyznacie sami, że to niewiele czasu.
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Służb Mundurowych w mojej szkole, bo to już w ten poniedziałek. Z dziewczynami z mojej klasy i z klasy równoległej mamy występ musztry paradnej, który powtórzymy też w piątek w szkole muzycznej. Jednym słowem zapowiada się fascynujący i obfity w wydarzenia tydzień.

Teoretycznie na poniedziałek miały być gotowe nowe rozdziały "Pod jednym dachem z Pingwinami", ale (jak to mówią w internacie) coś nie pykło i się nie wyrobiłam, więc będziecie musieli sobie poczekać ciut dłużej. Ale może w wolnej chwili skrobnę coś nowego z Yennefer.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›