Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 31 marca 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Byłam dzisiaj tam gdzie mieszkają elfy. Widziałam jak słońce styka się z ziemią. I zrozumiałam jak wiele rzeczy się przez ostatnie miesiące zmieniło. I jak wiele się jeszcze zmieni. Czas leci jak szalony. Dopiero co szłam na rozpoczęcie pierwszego roku szkolnego w liceum, teraz mamy już początek kwietnia. Przez ten czas wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, a pewnie więcej ich jeszcze się wydarzy. W końcu czuję, że jestem na właściwym miejscu. Tu gdzie teraz jestem nie jestem już sama. Mam wokół siebie ludzi, którzy zawsze mi pomogą jeśli zajdzie taka potrzeba (tak rówieśników jak i nauczycieli). Nie zmienia to faktu, że nadal boję się ludzi. Większość z nich ma na celu zniszczenie życia innym. To potwory i stworzenia bez serca... Ale i wyjątki się zdarzają o czym sama się przekonałam. Tylko czy... Naprawdę musiałam zacząć naukę w szkole średniej, żeby się o tym przekonać? Przez ostatnie miesiące mnóstwa rzeczy się dowiedziałam i nauczyłam. Tym, którzy są teraz ze mną i mnie wspierają, zawdzięczam to kim teraz jestem. Bo ci wszyscy ludzie także w pewien sposób kształtują moją osobowość. Sprawiają, że jestem taka a nie inna. W moje życie wszedł także ktoś ogromnie dla mnie ważny. Ktoś bez kogo już sobie życia nie wyobrażam, bo bez tej osoby to nie byłoby to samo. Z marzeń nie rezygnuję. Uparcie dążę do celu. Wyższa Szkoła Policyjna w Szczytnie czeka w końcu na panią policjant, która wie czego chce od życia. Mniej przyziemne sprawy też się mnie trzymają. Nadal marzę o odległych światach, szukam elfów i wpatruję się w gwiazdy na nocnym niebie. W wakacje chciałabym nauczyć się jeździć konno. Od przyszłego roku może wstąpić do klubu łuczniczego, kto wie. Gdzieś tam zawsze będzie pióro i atrament. Kate z centrum Warszawy adoptowana przez swoją nauczycielkę. I Katrin, która planuje na stałe zamieszkać w Śródziemiu u boku poślubionego księcia. I to się przenigdy nie zmieni.
  • awatar DARK TERRITORY: Szalenie ciekawe pomysły i projekty masz na przyszłość. Życzę Ci spełnienia tak ambitnych planów. I mam nadzieję, że jak już będziesz Panią Policjantką i przyłapiesz mnie na jakimś wykroczeniu drogowym nie będziesz zbyt surowa i nie wlepisz wysokiego mandatu.... tak po starej znajomości :D
  • awatar Ms. Mandarynka: Jak mówi jeden z cytatów „wszystkie marzenia mają szansę się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować”. Ten kto jest odważny, inteligentny i posiada informacje, ma szansę zdobyć wszystko. Niestety życie to nie bajka, a księcia na białym koniu spotykamy tylko w swoich snach. Jeśli nie potrafimy o niego zawalczyć, to czymże jest miłość niosąca ból i cierpienie, kiedy widzisz go z inną? Kasia walcz o to czego pragniesz i dąż do celu. Mówią, że nadzieja umiera ostatnia, w takim razie co umiera jako pierwsze?
  • awatar Hanti: Nic nie dzieje się bez przyczyny. Cieszę się, że znalazłaś swój cel w życiu:).
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›