Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 3 marca 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Są takie dni, kiedy nic nie układa się po Twojej myśli. Są takie dni, kiedy masz ochotę zapaść się pod ziemię. Zniknąć. Dni, kiedy wydaje Ci się, że cały świat jest przeciw Tobie, kiedy nie widzisz szans na lepsze jutro... Wszyscy to znają, mogę się założyć. Doświadczyłam tego przez ostatnie trzy dni. Poważnie, takiego doła jakiego złapałam w środę nie miałam jeszcze nigdy. W sumie to było tak dziwne, że sama do końca nie rozumiem o co w tym wszystkim chodziło. Przez całą środę i pół czwartku chodziłam tak smutna, jakbym już nigdy nie miała być szczęśliwa. Czułam, jakby w moim mózgu powstała czarna dziura pochłaniająca wszelkie szczęście z tego świata. W czwartek pod koniec lekcji w szkole - mniej więcej od wpół do czwartej po południu - miałam ochotę już tylko wszystkich wymordowywać i żeby mnie tak strasznie nie denerwowali. Ludzie, nie jestem punktem informacji! Chcesz wiedzieć jak masz napisać referat na biologię to słuchaj na lekcji, no litości! Ale nie, po co, przecież masz w klasie taką Kate, ona zawsze wszystko wie, bo tak! Nie macie pojęcia jakie to denerwujące. No nic, wróciłam do internatu, dalej z rządzą mordu, skończyłam pisać rzeczony referat na biologię i kurczę, co dalej. Powiem tak; zwykła rozmowa przez telefon jeszcze nigdy nie zmieniła mojego nastawiania jak ta wczorajsza (hołd na klęczkach i z pokłonami osobie, z którą rozmawiałam). Uczucie kiedy wciskasz czerwony klawisz w telefonie i wiesz, że wszystko będzie dobrze jest niesamowite. A następnego dnia (to jest dzisiaj) budzisz się z przeświadczeniem, że jesteś najszczęśliwszą osobą na ziemi.

Wiem, post kompletnie bez sensu, ale powyżej macie dowód jak wiele może zmienić dwuminutowa rozmowa przez telefon. Nie wiem czy osoba, o której mowa gdzieś się tam kręci, ale jeśli tak, to chcę jej powiedzieć; Trying not to love you, trying not to need you. Kiedy wszyscy są przeciw tobie, wystarczy jedna osoba, która o ciebie zawalczy, abyś odzyskał swoją siłę i chęć walki. Jeśli tego kogoś zabraknie zginiesz, a twoje marzenia i tęsknoty razem z tobą.
  • awatar SugarFirefly: Tak, miewa się takie chwile. To prawda, że wtedy dobrze zwrócić się do kogoś, kto poprawi nam humor, rozjaśni kolejny dzień i da wiarę, że będzie lepiej. Dobrze, że masz kogoś takiego.
  • awatar Pauline Liévre: Dobrze, że masz kogoś kto Ci poprawia nastrój c:
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Dobrze, że miałaś z kim porozmawiać :). Czasem tylko tyle potrzeba, aby wszystko wróciło do normy ;). Nie martw się, co do Twojego doła to przypuszczam, że to tylko dementor kręcił się w pobliżu :D.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›