Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 12 lutego 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Byłam wczoraj na zakupach i jako, że Walentynki w tym roku we wtorek, a ja mam nawał rzeczy do zrobienia i nauczenia się, uznałam, że należy mi się coś od życia i sprawiłam sobie prezent walentynkowy. Przyznaję, że trochę mnie poniosło, bo nie planowałam kupować trzech kryminałów na raz, ale jakoś tak wyszło i znowu jestem bez forsy, ale szczęśliwa.
pizap.com14869039283681.jpg

Ulubiony autor powieści kryminalnych, z ulubionym śledczym i jeszcze z ulubionego gatunku dają wszystko czego człowiekowi trzeba. Uważam, że Harry Hole - czyli mój ulubiony śledczy i zaraz ulubiony bohater powieści kryminalnych - to najlepsza postać w książkach Jo Nesbo. Posiada niesamowitą zdolność do zwracania uwagi na szczegóły, jednak brak mu umiejętności, aby poskładaj je w jedną całość. Jak mówi sam o sobie: Bóg obdarował go dużą spostrzegawczością, ale małą inteligencją - za co chyba najbardziej go lubię. Jego charakter sprawia, że kryminały Jo Nesbo są nie tylko mroczne i tajemnicze jak na kryminały przystało, ale okraszone nutką dobrego humoru, co sprawia, że niejednokrotnie ma się ochotę wybuchnąć śmiechem.
pizap.com14869039583221.jpg

Oprócz tego miałam nadzieję na jakieś zakupy ubraniowe, ale wszystko obróciło się przeciwko mnie, a wszystkie bluzki, które przymierzałam, choć ładne, kompletnie mi nie leżały. Chciałam kupić sobie koszulkę sportową, ale w sklepie okazało się, że nie jest tak ładna jak wtedy, kiedy przymierzałam ją za pierwszym razem, a koszulki w Croppie, które sobie upatrzyłam zostały doszczętnie wykupione przez jakieś chamy, które nie wiedziały, że to moje koszulki. No co za zwyrodnienie. A sweterek z jednorożcem, który tak na marginesie jeszcze kiedyś dorwę, był we wszystkich dostępnych rozmiarach tylko nie w moim oczywiście. Ale co tam, mam Harry'ego Hole'a.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Kij z ciuchami, książki lepsze! :P.
  • awatar Pauline Liévre: Książki górą! ^^
  • awatar Hanti: Jak szaleć to szaleć ;)! Jak ja byłam ostatnio w galerii, to też nic nie mogłam dla siebie znaleźć, a byłam dosłownie wszędzie :(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›