Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 29 stycznia 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Dzień dobry... Tak jakby skończyły mi się ferie. Za jakieś pół godziny trzeba jechać do internatu, a jutro zasuwać na ósmą do szkoły. Ależ to szybko zleciało, nawet nie było czasu poczuć, że te ferie naprawdę były. Nie zdążyłam zrobić większości rzeczy, które na ferie planowałam. Chciałam coś narysować, bo ostatnio ołówek w ręce miałam pół roku temu, pod koniec wakacji, ale cóż... na rysunek jeszcze trochę sobie poczekacie.

A od drugiej strony, bo to nie jest w końcu miejsce do tego, żeby się nad sobą użalać to mam skończone prawie całe następne opowiadanie, więc jutro zapraszam po następny rozdział. Mogę także oficjalnie powiedzieć, że piąta część fantiction z "Władcy Pierścieni" pojawi się końcem lutego, początkiem marca. A w ramach wynagrodzenia za to, że urwało się w tak dramatycznym momencie, a napisanie kolejnej części zajmuje mi więcej czasu niż przewidywałam szykuję też dla was pewną niespodziankę. Ale o tym ćśś...

Tak w ogóle to jakby mi co w życiu nie wyszło to mogę zostać dyplomowaną projektantką przypinek. Te dwie, które są poniżej... Tak, właśnie te;
IMG_2045.JPG

...zrobiłam sama wczoraj wieczorem i śmiem twierdzić, że wyszły mi całkiem nieźle. A w temacie znaków obok to musicie wybaczyć ich koślawość, bo jeśli chodzi o pisanie Sindarinem to ja dopiero zaczynam.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Ja mam ferie dopiero za 2 tygodnie, także wszystko jeszcze przede mną :P. Bardzo możliwe, że jutro już będę miała maszynkę do szycia, ale nic nie wiadomo. W ferie będę miała czas żeby uszyć coś nowego Lunie ^^. Co do przypinek, są boskie, naprawdę super Ci wyszły ^^. A i Sindarinem nauczysz się dobrze pisać, w końcu praktyka czyni mistrza :D.
  • awatar SugarFirefly: Pin fajny, a co do ferii to zawsze jest tak, że zaplanujemy sto rzeczy, a wykonamy 5 :P
  • awatar Angel Girl: Super przypinki *.* Co pisze na tej białej kartce?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›