Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 11 stycznia 2017

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Jutro powinien być nowy rozdział, poza tym w planach mam kilka one-shotów. I szykuje się kilka recenzji. Mam wiadomość, która zapewne wam się nie spodoba, ale dalsza część fanfiction z "Władcy Pierścieni" w połowie lutego, najpóźniej początkiem marca. Kusi mnie, żeby wam streścić plan wydawniczy na styczeń, luty, ale to by było nie fair.

(One minut later) Co mi szkodzi, to wy będziecie się niecierpliwić, nie ja. No więc...
- Boże Narodzenie 2016 (ekhem... tak, opóźnienia) - Janusz Frankowski porzucił zawód nauczyciela w jednym z warszawskich gimnazjów i pracuje jako stróż we wrocławskim muzeum. Kiedy zabiera do pracy Kowalskiego, okazuje się, że nie jest to wcale zwykła praca. Tym razem trwają przygotowania do Wigilii. Pierwsze święta w życiu małej Ewci i powitanie nowego członka rodziny.
- Ferie zimowe 2017 - Kowalski jak co roku chciałby przeżyć niezapomniane ferie z wujkiem Januszem. Po długiej i burzliwej dyskusji na temat celu wyjazdu, obaj decydują się na Japonię. Tym razem jednak wyjazd w znacznej części zmienia się w prawdziwy obóz przetrwania. Kowalski po raz kolejny jest zmuszony do walki z nieśmiałością.
- również ferie zimowe 2017 - pingwiny zostają zaproszone na ferie do dalekiej krewnej Kate - ciotki Kamili. Świetnie zapowiadające się ferie zmieniają się w koszmar. Ciotka ma dwóch synów, chorobliwie wręcz czyste mieszkanie i regulamin niepodlegający dyskusji. Zapowiadane wyjścia na narty okazały się być tylko kartą przetargową, a ciotka zaprosiła pingwiny do siebie tylko po to, żeby "ta biedna dziewczyna sobie od nich odpoczęła". Czy jednak powrót do Warszawy na pewno jest dobrym rozwiązaniem? Może z ciotką da się jakoś dogadać i żyć w zgodzie?

- "Władca Pierścieni - fanfiction" - Katrin i Legolas wrócili bezpiecznie do Śródziemia, jednak nad światem znów wiszą czarne chmury. Dziewczyna szkoli się u Istarich i wkrótce rzuca złu wyzwanie. co jednak stanie się z Śródziemiem jeśli Legolas polegnie w walce, a Katrin zostanie wzięta do niewoli? Stara legenda głosi, że dusza elfa może się odrodzić. Nierozwiązana pozostaje też zagadka przeszłości Katrin.

PS Przepraszam, że dopiero teraz, ale rozbierała mnie grypa. Okropnym jest uczycie kiedy ci się nudzi, ale nie masz siły nic robić.