Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 30 września 2016

Liczba wpisów: 2

abc.atlant
 
Kate - Writes: Wielu z nas już dobrze wprawiło się w tryb wczesnego wstawania, zakuwania do późna oraz wracania po południu do domu! Ja należę do tych osób, które jeszcze żyją wakacjami i nie potrafią się przestawić. Mimo, że już szkoła zaczęła się na dobre i nauczyciele na każdym kroku dają do zrozumienia, że zabawa się skończyła i czas wziąć się do pracy. Tęsknię za tymi cieplutkimi dniami, gdzie wstawałam o dziewiątej i bez obaw o następny dzień kładłam się późno spać, za dniami gdzie nie martwiłam się co zadane na jutro i ile lekcji muszę przecierpieć.
Zastanawiałeś się kiedyś czy jesteś szczęśliwy? Nie chodzi mi tu o chwilowe szczęście, które każdy z nas przeżywa kupując nowe buty, idąc do kina na super film czy spotykając się z przyjaciółmi na dobrą kawę. Chodzi mi o takie prawdziwe, wieczne szczęście. Mógłbyś nazwać się szczęśliwym człowiekiem, powiedzieć, że Twoje życie jest szczęśliwe? Niedawno usiadłam i tak sobie pomyślałam, analizując moje życie. Jestem szczęśliwym człowiekiem? Odpowiedź nie była jasna, wiele rzeczy podpowiadało mi, że przecież nie jest tak kolorowo. Jednakże wszystko to co mi nie pasuje w moim życiu bardzo łatwo mogę zmienić. Wystarczy trochę popracować i wszystko będzie na swoim miejscu. U każdego z nas czasem pojawią się przeszkody, czasem zawali się mur. Zazwyczaj jak się psuje to już wszystko naraz. Ale to od nas zależy jak będzie wyglądać następny dzień. Nikt nie zabronił nam być szczęśliwy, dlatego róbmy wszystko by to życie było jak najlepsze. Sprawiajmy, że każdego dnia będziemy budzić się na nowo z uśmiechem na twarzy, mówiąc sobie "kurde, ale to życie jest super!" i żyjmy.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: To co tu napisałaś, to święta racja :). Czasem też za bardzo przejmujemy się niektórymi sprawami... A co do wakacji, nie wiem czemu, ale ja wciąż czuję, że są... To aż dziwne... Pierwszy raz mam coś takiego :P. Idę do szkoły, wracam do domu, uczę się, i przez resztę dnia mam wakacje xDDD.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

abc.atlant
 
Kate - Writes: Kiedyś nienawidziłam miejsca w którym mieszkam, ale teraz widzę, że nigdzie indziej nie jest tak pięknie. I choć to moja najbliższa okolica tyle rzeczy czeka jeszcze na odkrycie, tyle dróg na zbadanie. Może teraz widzę to lepiej, bo większość tygodnia spędzam w mieście i łatwiej mi dostrzegać wszystkie wiejskie uroki. Po raz kolejny żałuję, że lato się już skończyło. Chciałbym, żeby ta pora roku trwała wiecznie. Czułam się dzisiaj jakby poza mną i otaczającym mnie światem nie było nic więcej, jakbyśmy były jednością, ja i natura. Nie potrafię tego wytłumaczyć, bo tego nie da się wytłumaczyć. To po prostu takie wspaniałe uczucie, kiedy wiesz, ze pomiędzy tobą, a światem nie ma nic więcej, po prostu możesz iść przed siebie nie martwiąc się o to gdzie dojdziesz i jak długo będziesz iść. Nie martwić się czy zdążysz na obiad, na kolację... Nie musieć zawracać sobie głowy tym, że czekają jeszcze obowiązki. Potem ogarnia cię poczucie nieznanej dotąd słodkiej błogości, wszechogarniającej miłości i spokoju. Przenosisz się gdzieś bardzo daleko stąd, gdzie czas i przestrzeń nie istnieją. Niechętnie wracałam z powrotem, bo było mi tam tak dobrze, jakbym po długim czasie wreszcie znalazła się w miejscu, które jest moim prawdziwym domem. Jeszcze nie wiem kim jestem i kim chcę być. Nie jest w porządku, choć wszystko powoli wychodzi na prostą. Może kiedyś, za tydzień, miesiąc, rok, może wreszcie poczuję, że znalazłam swoje miejsce na ziemi. I będę mogła nazwać to miejsce domem.
  • awatar ღ Colour of your dreams ღ: Kiedyś też mówiłam, że nienawidze mojej wsi, a teraz napawam się ostatnimi chwilami bo wiem, że za niecałe dwa lata wyjadę na studia....
  • awatar Alex McPenguin: Zaraź mnie tym... żeby wyjść i chodzić gdziekolwiek, a nie przesiadywać w domu.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Z tego co tu piszesz wynika, że jesteś trochę zagubioną osobą, która szuka czegoś i sama nie wie czego... Może całkiem niedługo to znajdziesz :).
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›