Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 28 września 2016

Liczba wpisów: 3

abc.atlant
 
Pod koniec wakacji obiecałam wam parę zdjęć z udziałem Gandalfa i Thorina. Zdjęcia zrobiłam, półtora tygodnia temu, tylko dlaczego jeszcze się tu nie pojawiły? Dziwne... Dodaję je więc teraz, co doskonale współgra z moim obecnym nastrojem, bo znów jestem pod wpływem tego cudownego miejsca nazwanego Śródziemiem, bo wczoraj oglądałam z dziewczynami z pokoju "Niezwykłą podróż", zresztą kiedy ja nie jestem pod jego wpływem, ale nieważne. Poniżej seria zdjęć plenerowych, zapraszam do oglądania.
IMG_1609.JPG

IMG_1611.JPG

IMG_1616.JPG

IMG_1619.JPG

IMG_1621.JPG

IMG_1622.JPG

IMG_1624.JPG

IMG_1644.JPG

IMG_1645.JPG

W sumie więcej tu Thorina niż Gandalfa, ale mam nadzieję, że jakoś specjalnie was to nie razi i postaram się to nadrobić następnym razem. Mam również nadzieję, że te zdjęcia są w jakimś stopniu dobre i ładnie wykadrowane.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Mi zdjęcia podobają się bardzo ^^. Niektóre są lekko prześwietlone ale mimo wszystko ładnie wyglądają :). Niektóre niedobory ostrości zwalamy na Pingera ;). Czekam na więcej sesji bo masz do tego potencjał ^^.
  • awatar (NIE)Przyjaciółki: Gandalf wyszedł na tych zdjęciach zajefajnie. Szacun ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

abc.atlant
 
Nie ukrywam, że wczorajszy dzień pomimo ponownego obejrzenia Hobbita był całkowicie do niczego. Najpierw położyłam kartkówkę z geografii. Nie wiem czy dam radę wyciągnąć to na trzy. Potem wkurzył mnie taki jeden pajac z mojej klasy. Dlaczego on zawsze musi być takim chamem? Wczoraj już nie wytrzymałam i powiedziałam mu co myślę o jego zachowaniu. Trochę go jakby przytkało, ale potem zaczął coś gadać o mojej postawie, ale nie wiem o co mu chodziło, bo ostentacyjnie wyszłam z klasy, pokazując mu, że mam go gdzieś. Ale tym co ostatecznie sprawiło, że wczoraj się wściekłam jest fakt, że mamy w klasie nową dziewczynę. Nie znoszę jej od pierwszego wejrzenia. I nie potrafię powiedzieć dlaczego. Może dlatego, że zabrała mi Julkę i wczoraj cały dzień łaziły po szkole we dwie jak najlepsze psiapsiółki? Może dlatego, że zajęła moje miejsce w ławce na geografii? A może dlatego, że po prostu jest i to mnie chyba wkurza najbardziej. Stwierdziła, że przeniosła się, bo atmosfera w poprzedniej szkole była taka sobie. A słyszałam jak mówiła do kogoś, że tam było lepiej. To po co się w takim razie przenosiła, nie?! W sumie powinnam się tego spodziewać, bo już chyba taki mój los, że zawsze wyląduję poza marginesem społecznym i prawdę powiedziawszy byłam na to poniekąd przygotowana. Więc dlaczego nagle tak mi smutno? Ano może dlatego, że zdążyłam zobaczyć co to znaczy mieć koleżankę, która interesuje się tym samym co ja i nagle została mi odebrana. W sumie mam jeszcze Emilkę i Kubę, więc olać wszystko inne.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Nie masz się co martwić, wiesz przecież, że ludzie to debile ;). Może w końcu im się odwidzi (a przynajmniej tamtej koleżance) i znów będzie jak wcześniej. Możliwe, że to tylko przejściowe, ale mimo wszystko niezbyt się zachowała olewając Cię...
  • awatar Hanti: Witaj w klubie :(. Skoro Julia tak szybko Cię olała, to znaczy, że nie jest warta twojej przyjaźni. Po za tym pewnie ta nowa niedługo znajdzie sobie inną kumpele, a Julie oleje tak samo jak Ciebie. Głowa do góry! Masz przecież jeszcze Emilię i Kubę.
  • awatar Alex McPenguin: Zgadzam się z Hanti co do tej Julki. Kobito, banan na twarzy i do przodu!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

abc.atlant
 
Dzisiejszy dzień był nieco bardziej udany, co jednak nie zmienia faktu, że wciąż nie bardzo. Nowa dziewczyna stała się z miejsca pupilką biologiczki. Dlaczego? Bo w poprzedniej szkole miała rozszerzoną biologię. Niby wszystkim wciska kit, że brała już więcej materiału niż my, ale na lekcji jakoś poza program nie wykracza. Co nie zmieni faktu, że doszło do tego, że całą godzinę wymieniały się we dwie informacjami. To niesprawiedliwe, miała mnie dzisiaj pytać z budowy DNA i RNA. Zrobię wszystko, żeby mnie zapytała za tydzień, a jej pokażę, że umiem coś więcej niż tylko siedzieć na lekcji i głupio się uśmiechać. Nigdy bym nie pomyślała, że będę zazdrosna o biologiczkę. Faktem jest, że dzisiaj w szkole nie było Julki, więc nie mogła z nią łazić. Ale przyczepiła się do nas, bo akurat gadałam sobie o chłopakach i związkach z Sylwią, Moniką i Pauliną (a raczej to one mówiły, bo ja jestem niedoświadczona), a ona podeszła do nas i pytała się czy w drugiej klasie będziemy iść rozszerzoną geografią czy biologią, bo ona musi mieć rozszerzoną biologię. Akurat kogoś obchodziło, co ona musi mieć, ale kulturalnie odpowiedziałyśmy jej, że jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, bo w końcu na decyzję mamy cały rok. A ona wtedy stwierdziła, że jak pójdziemy rozszerzoną geografią, to ona się będzie musiała znowu przenieść. Niech idzie, ja jestem pewna, że za nią tęsknić nie będę.
Tak przy okazji to mam jeszcze ogłoszenie. Niewesołe, bo znowu muszę przesunąć premierę czwartej części fanfiction, a konkretnie to na piątego października. W ramach wynagrodzenia jutro zapraszam na ciąg dalszy Hobbita z Thorinem i Katrin.
  • awatar HejterSpodMiedzy: Czekaj, czyli dziewczyna przychodzi do szkoły. Nie zna NIKOGO, więc chyba logiczne jest, że usiłuje się zaprzyjaźnić z jakąś sympatyczną osobą. Pada na Julkę. Powiedz mi Kasiu, czy Julka jest twoją własnością? Skąd obca w tym środowisku dziewczyna ma wiedzieć, kto z kim itepe? Zresztą, chyba nie trzymała gazu pieprzowego, mogłaś podejść i normalnie zagadać. Ale nie, najlepiej poobgadywać bogu ducha winną dziewczynę i poudawać skrzywdzoną ofiarę.
  • awatar Kate - Writes: @HejterSpodMiedzy: Nie, Julka nie jest moją własnością, ani niczyją inną, ale powiedz mi czy to, że dziewczyna chce się zaprzyjaźnić z jakąś sympatyczną osobą ma znaczyć, że obiera przyjaciół innym? Wróć, ona nie jest niczemu winna, ale jak to świadczy o Julce, że widzi nową koleżankę, więc stwierdza, ze znajomi, których poznała do tej pory nie są jej już do niczego potrzebni i przez dwa dni ostentacyjnie ich olewa? Podejrzewam, ze sam też nie chciałbyś się znaleźć w takiej sytuacji. Poza tym mam chyba prawo do własnego zdania. Nie musisz się zgadzać z moją opinią na ten temat, ale też nie musisz od razu mnie obrażać i wypisywać chamskich komentarzy.
  • awatar HejterSpodMiedzy: @Kowalski, opcje!: To czemu jeździsz po tej dziewczynie w sieci? Skoro przyznajesz, że nie jest niczemu winna,no to sorry, ale masz dwa posty do usunięcia. I ta dziewczyna najprawdopodobniej NIE WIE, że odbiera komuś 'przyjaciółkę'. Mówisz, że od lat jesteś sama i szukasz kogoś, kto cię polubi. No patrz, przybył ktoś, kto też jest sam! Więc może zamiast nastawiać się przeciwko jak dziecko, pierwsza wyciągniesz dłoń?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›