Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 24 lipca 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Skipper!
Przesyłam ci mail z całym ładunkiem miłości i niezwykłych wrażeń. Żyję teraz w zupełnie innym świecie. Wiem, że potrafisz mnie zrozumieć, Szefie, bo i ty w nim żyjesz. Po prostu dajesz się unosić przemożnemu uczuciu szczęścia, a jednocześnie ciągle odczuwasz ogromny niepokój. Z nadmiaru szczęście ogarnia mnie strach. Boję się tego uczucia - jest tak silne! Ale jesteś tu ze mną Szefie. Zawsze chciałem być taki odważny jak ty.
Kowalski

Młody,
wiem, że cierpliwość jest ci bardzo potrzebna, więc przesyłam ją najszybciej, jak mogę. W załączniku masz zdjęcie naszego poligonu. To taka mała pamiątka z tych stron - pewnie się z niej uśmiejesz.
Jestem taki szczęśliwy, że nawet sobie nie wyobrażasz. Teraz nie będę o tym pisał, nie powiem ci też nic przez telefon. Poczekam, aż się spotkamy. Wkrótce wracam do domu. Znalazłem tu wszystko, czego szukałem.
Kochający
Skipper

Skipper,
szkoda, że nie mogę się z tobą inaczej skontaktować, bo bardzo chciałabym pogadać. Nawet nie wiesz, jak bardzo. Właśnie się dowiedziałam, że babi cioci Ceni miał wylew. Wczoraj wszyscy polecieli do niej, do Grecji. Po tym co Kowalski ostatnio przeszedł, strasznie mi go żal. Chciałam, żebyś ty też o tym wiedział.
Kochająca Kate
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Bardzo dobrze, że wspieracie się w trudnych chwilach :). Oby Bapi wyszedł z tego cało...
  • awatar Alex McPenguin: Biedny Kowalski... Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›