Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 26 czerwca 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
W czwartek jeszcze przed zakończeniem roku byłam w galerii handlowej, gdzie poszłam specjalnie po wie bransoletki na kostkę. Dawno chciałam je już mieć, a że nadarzyła się i okazja i okazja i pieniędzy trochę wpłynęło to kupiłam obie.
pizap.com14669605014081.jpg

Obie też są świetne, utrzymane w charakterze wakacyjnym. Kojarzą się z morzem, a na kostce wyglądają po prostu przepięknie. I jeszcze miałam niezłego farta, bo kiedy wchodziłam do sklepu, któraś pani z obsługi akurat zdejmowała z wieszaczków ostatnie sztuki, żeby je zanieść do magazynu czy tam do zwrotu. I jeszcze była na nie przecena, o czym dowiedziałam się przy kasie. Sprzedawczyni mi mówi - dwadzieścia siedem złotych do zapłaty. A ja zdziwienie, bo na metkach nie było żadnej naklejki, ani ceny promocyjnej i byłam nastawiona na to, że za obie dam czterdzieści, a tu zaoszczędziłam jeszcze. I było mnie stać na KFC. <diaboliczny śmiech>
I tak jakoś mnie naszło na sentymenty i muszę wam powiedzieć, że kocham was wszystkich. Łącznie z Alex McPenguin, która gdzieś się tam kręci.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›