Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 24 czerwca 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Dzień dobry! Jak tam po zakończeniu roku szkolnego? Biało-czerwone paski na świadectwach są? Bo u mnie owszem. Średnia; coś koło 5,30. Na świadectwie pięć szóstek (w tym z biologii). Ale to i tak jeszcze nie wszystko, bo osiągnęłam to, co chciałam. To, na co pracowałam przez trzy lata. Niektórzy pewnie już wiedzą o co chodzi, ale powiem wprost - dostałam statuetkę. Statuetkę najlepszego absolwenta gimnazjum. I jestem z siebie naprawdę dumna, bo to nie byle jakie osiągnięcie. A żebyście widzieli miny tych wszystkich ludzi, którzy mnie nienawidzą. Oni wszyscy święcie przekonani byli, że statuetkę dostanie Effa, nawet ona sama się tym chwaliła. Bo przecież to polonista wybiera kto dostanie statuetkę. A tutaj zaskoczenie. I te ich miny, po prostu bezcenne. Obczajcie sobie teraz moje oceny.
pizap.com14667741654711.jpg

Tam na samym dole pisze "zajęcia techniczne", troszeczkę ramka zakryła. A jakby ktoś chciał sobie powiększyć to prawy przycisk myszy, "pokaż obraz" i potem control i plus.
Cieszę się, że to wreszcie koniec, bo to były najgorsze trzy lata mojego życia. Prześladowania, obojętność nauczycieli i jeszcze musiałam sobie sama z tym radzić, bo nikt nie był łaskaw pomóc, kiedy o to prosiłam. A poprosić o pomoc to sztuka. Łatwiej jest wszystko w sobie trzymać i nikomu się nie zwierzać. Chce wam wszystkim podziękować. Za to, że byliście, za to, że mnie wspieraliście, w ogóle za samo czytanie tego co napisałam. Special thanks dla Seiti, Misao, Lisy Angels, Hanti i Pewnej Gitary. Ach, prawda, jeszcze Frytki z majonezem! Jeśli o kimś zapomniałam, to serdecznie przepraszam.

Dość o szkole. Jakie są wasze plany na wakacje? Bo my z pingwinami jedziemy za tydzień na Karaiby, wcześniej pierwsza rocznica ślubu ciocia Joli i wujka Janusza. Jola Frankowska - jak to pięknie brzmi. Sierpień spędzamy w górach skandynawskich, w międzyczasie wyjazd pod namioty, ale to tylko Kowalski z wujkiem. A tak na poważnie, to lipiec siedzę w domu i się relaksuję (leżaczek, lemoniada i szum palmy. Ach...), a w sierpniu jadę na kolonie do Gdyni. Cieszę się, bo znowu zobaczę polskie morze, za którym tak tęskniłam.

Zostało jeszcze ogłoszenie parafialne. Dostaliśmy informację z wydawnictwa, że trzecia część fanfiction "Władcy Pierścieni" będzie miała swoją premierę 5 lipca. Wtedy też zostanie opublikowany pierwszy rozdział tejże części. Za informacje serdecznie dziękujemy. Przy okazji rzuciło mi się w oczy, że opowiadanie o pingwinach w kosmosie niezbyt przypadło wam do gustu. Cóż, to nie był dobry pomysł, żeby wysyłać je na księżyc. Przeżyjecie, tego opowiadania zostały tylko dwa rozdziały. A jak już zaczęłam je tutaj pisać to skończę. Z mojej strony to chyba tyle na dziś. Dziękuję jeszcze raz wszystkim wymienionym i mówię; do zobaczenia.

PS Niedługo dodam zdjęcie "po fryzjerze", o które mnie prosicie.
  • awatar Puchaty Dziobak: Gratulacje ^^ Mi jednak brakło troszke do paska, ale jestem druga najlepsza w szkole xD Pierwsza jest moja siostra xDD Mi się akurat podobało opowadanie w kosmosie C:
  • awatar Disney Channel ~ Polska: Ja mam gorsze oceny :(
  • awatar SugarFirefly: W sumie to, że nie ma się w szkole znajomych niektórym pozwala przynajmniej mieć lepsze stopnie. I dobrze, bo jak masz tonę przyjaciół (nie ważne czy prawdziwych, czy fałszywców) to zawsze dzieje się tyle, że na naukę czasu nie starcza. Ważne, że czujesz się spełniona. Przed tobą kolejne wyzwania, oby dalej było tak samo dobrze! :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›