Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 11 czerwca 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Dzisiaj będzie wszystkiego po trochu. Zacznijmy może od wczorajszego opowiadania, którego bohaterem jest... Skipper. Hanti miała rację, tylko om mógł wpakować się w coś takiego. Potracił go samochód. Wylądował na obniżonym poboczu. Znaleźli go po trzech dniach odwodnionego, ze złamanym skrzydłem, pękniętym obojczykiem i ze wstrząsem mózgu. Kolejne cztery przeleżał na OIOM-ie. To było w zimie, może gdyby nie padający śnieg, zakrywający wszelkie ślady wypadku, znaleźliby go o wiele szybciej. No, ale nic. Rzeczony pingwinek siedzi ze mną w cieplutkim domostwie i czuje się całkiem dobrze. Pomijając fakt, że wciąż ubolewa nad tym, że nie może grać w piłkę z chłopakami. Na szczęście rok szkolny niedługo się kończy i będzie mógł z nimi ganiać.

W Matrasie była dzisiaj przecena. I poniżej możecie podziwiać moje nabytki z tejże przeceny. Kupiłam je o wiele taniej niż normalnie, gdyby były w normalnej cenie nigdy bym ich nie miała w rękach. A tak mam obie za trzydzieści pięć złotych. <diaboliczny śmiech>
IMG_1101.JPG

Zastanawiam się czy by nie sprawić Gandalfowi jakiegoś towarzysza. Oprócz tego w Empiku kupiłam jeszcze najnowszy numer magazynu "Kyaa!", do którego dodane są cztery plakaty zamiast tradycyjnych dwóch. To wynagrodzenie za to, że we wcześniejszym numerze była pomyłka w druku i plakat dołączony był inny niż miał być.
Powoli trwają też przygotowania do wycieczki w góry, na którą jadę w poniedziałek. Możecie się już nastawiać na to, że przez dwa dni na pewno mnie nie będzie. Kupiłam dzisiaj fajne klapki, poza tym cała moja szafka jest wyładowana zapasami, jakbym wybierała się na Mont Everest i to na dwa miesiące, nie dni, ale wolę wziąć za dużo, niż żeby miało być tak jak rok temu. nie pozwolili nam wziąć kanapek ze stołówki, chociaż dużo jedzenia zostało i musiałam na chybcika szukać spożywczaków gdzie mogłabym zdobyć coś do jedzenia. Dlatego teraz wolę być przygotowana wcześniej. Nikt nie chce być ze mną w pokoju, ale to nie problem. Już mówiłam panu, że mogę spać w schowku na szczotki. Zgodził się. Oczywiście, jeśli taki będzie.

Czy wy też czujecie już nadchodzące wakacje? Ja czuję nie tylko wakacje, ale też zew nadchodzącej przygody. Mam już upatrzone nowe polne trasy, które koniecznie trzeba przejść, zwiedzić i dokładnie obejrzeć. Mam już listę książek, które chce przeczytać przez wakacje. Jeśli się uda to nawet pojadę na kolonie nad morze! Z tego ostatniego cieszę się chyba najbardziej, chociaż to jeszcze nie jest pewne. Ale to nic, już zdążyłam sobie powyobrażać jak to będzie. Wizja poznawania nowych ludzi odrobinkę mnie przeraża, ale w końcu w internacie też będą nowi ludzie, więc trzeba zacząć się przyzwyczajać.

Opowiadanie z Legolasem powoli się tworzy. A propos właśnie tego opowiadania; wpadłam dzisiaj na naprawdę szalony pomysł. Skoro Katrin przełazi do Śródziemia już po raz trzeci, to dlaczego nie przetransportować Legolasa do nas? Taka wizyta na pewno będzie obfitować w masę komicznych sytuacji. Wezmę się za to, jak tylko skończę trzecią część fanfica. A przed wakacjami to na pewno nie nastąpi. Na koniec powiem wam, że zaczynam się bać, że Katrin bez mojej wiedzy i zgody przemyciła parę smartfonów do Śródziemia. Legolas z komórką? Nie! A tymczasem patrzcie co się dzieje;
pizap.com14656681889201.jpg

Ta dziewczyna doprowadzi mnie do rozpaczy. Musze im pozabierać te smartfony, a was jutro zapraszam na recenzję "Lekcji z Pingwinem".
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Legolas z komórką i schowek na szczotki mnie rozwaliły xD. Jak wrócisz z wycieczki to opowiedz koniecznie jak było, no i oczywiście nie mogę się doczekać recenzji "Lekcji z pingwinem", z chęcią dowiem się o czym to jest ^^.
  • awatar SugarFirefly: Też czuję wakacje. Nakupowałam sobie mnóstwo wakacyjnych ciuszków i mam ochotę robić zdjęcia :) Zdjęcie selfie epickie XD
  • awatar Puchaty Dziobak: Legolas w naszym świecie, no będzie ciekawie xD A może znajdz komórke pod schodami to będziesz jak Harry Potter ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›