Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 2 maja 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Majówki ciąg dalszy i nie tylko Majówki, bo grillowania też. Byliśmy z pingwinami na długim, długim spacerze. Rozbiegło mi się to po krzakach i się w chowanego bawiło. Tylko Kowalski szedł obok mnie, bo chciał porozmawiać. Głaskaliśmy pieska. Takiego fajnego, łaciatego. A jak już się przyczepił, to nie chciał sobie pójść i szedł z nami jakiś czas. Jeszcze nigdy nie poszłam tak daleko, a jutro zamierzam pójśc jeszcze dalej. Widzieliśmy konie. Ale nie byle jaki, bo dzikie. Pasły się na łące, a jeden nawet do nas podszedł i dał się pogładzić po chrapach. Szeregowy krzyczał, ze widzi jak koń robi kupę. Też mi niezwykłość. Włóczyliśmy się tak ze dwie godziny.
pizap.com14621880600341.jpg

Potem wyszło na jaw, że Kowalski w tempie natychmiastowym musi pójść za potrzebą. I mamy do wyboru dwa wyjścia, albo na gwałt szukać gęstszych krzaków, albo pędzić sprintem do domu. Biedactwo już się rumieni, już ma łzy w oczach. Kucam przy nim, obejmuję, a on mi szepcze na ucho, że zaraz nie wytrzyma, więc decydujemy się na pierwszą opcję. Panom pingwinom karzę zostać przy drodze, a sama przedzieram się z Kowalskim przez chaszcze, byleby tylko znaleźć jakiekolwiek miejsce nadające się do załatwiania fizjologicznych potrzeb. Takowe znajdujemy po kilku minutach, biedactwo prosi mnie żebym się odwróciła i robi swoje. Potem można już wytrzeć łzy, odetchnąć głęboko i wrócić do kolegów w o wiele lepszym nastroju.
pizap.com14621899891091.jpg

Zamierzam jutro tam wrócić i pójść jeszcze dalej. Jak tak chodziłam wśród wszechobecnej ciszy i łona natury, to czułam się niezaprzeczalnie szczęśliwa. Wrócę tam. Po co? Nie wiem. Dlaczego? Bo mogę.
PS Kto oglądał wczoraj "Niech żyje Król Julian"? Moim zdaniem fabuła jest dobra, ale twórcy mogliby dodać trochę akcji, bo było ciut nudnawo. Mort za to rozwalał system.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›