Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 28 lutego 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
I tak oto drodzy państwo skończyły się najwspanialsze ferie życia. Jutro wracam do szkoły (niestety) i nie boję się powrotu do tego małego półświatka. Bo czego mam się bać?
tumblr_mt0xm95vsq1rio6a0o4_500.gif

Za cudowną radą SugarFirefly zaczęłam trenować karate. W domu, bo na prawdziwy kurs niestety mnie nie stać, a na youtube mnóstwo jest lekcji dla początkujących karateków. Postanowiłam z nich skorzystać i nie mogę się nadziwić ile nauczyłam się przez ten tydzień. Potrafię przyjąć cztery pozycje obronne, wykonać pięć technik ręcznych, trzy techniki nożne, obronić się przed uchwytem za jedną i dwie ręce, wykonać trzy bloki tudzież zbicia, kopnięcie boczne i tylne, uniknąć uderzenia ręcznego, skontrować z zaskoczenia i wykonać kopnięcie tzw. "low-kick". Poza tym zrobić rozgrzewkę przed treningiem i prawidłowo rozciągnąć nogi do kopnięć. Czuję się teraz o wiele pewniej i czuję w głębi duszy, że mam tę moc, że będę w stanie się obronić. Dziękuję Firefly.
tumblr_nr8a8aj9Ht1tb3158o1_500.gif

A teraz już nie o mnie tylko o Pingwinach. Jeśli dobrze pamiętam to tydzień temu zapowiadałam, że powstanie opowiadanie o Pingwinach w realiach II wojny światowej. Mniejsza kiedy, na pewno zapowiadałam. Otóż melduję, że opowiadanie powstaje i idzie świetnie. Grzebałam trochę w Internecie i zastanawiam się czy nie zamówić sobie kompletu czterech numerów "Wojskowej Odysei Antka Srebrnego". To tym jak młodzież żyła właśnie za czasów II wojny światowej. Moja młodsza siostra czyta "Kumpla" i tam jest właśnie w odcinkach. Wiem, że można kupić to w Gildii i będę musiała głębiej się nad tym zastanowić. A w czwartek przyszły moje zamówione zawieszki, które teraz dyndają przy bransoletce.
tumblr_mt0xm95vsq1rio6a0o2_500.gif

Cóż, to tyle. Chciałam jeszcze złożyć specjalne podziękowania, mogę? Na początek Firefly, której dziękuję za ten cudowny pomysł z nauka karate. W drugiej kolejności pan Zbigniew Syc, który na swoim kanale na youtube "prowadzi" trening pod nazwą "System C.I.D" i od którego nauczyłam się najlepszych technik. Wreszcie TKC (TheKovalskyCrown), która wspierała mnie w ostatnich dniach jak tylko mogła. Dziękuję.
Byłoby idealnie gdyby Pinger zechciał mi odtworzyć te gify, ale niestety idealnie nie będzie.
  • awatar Love Yourself ღ: Uwielbiam twój blog :) Zapraszam do siebie, dopiero zaczynam. Może ci sie spodoba moj blog i zostaniesz na dłużej? Twój jest super :)
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Zrób zdjęcie zawieszek przy bransoletce :D.
  • awatar TheKovalskyCrown: Wspierała i wspierać będzie :) Trzymaj się.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›