Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 6 października 2016

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Wiele osób zostawia pod moimi postami wiele negatywnych komentarzy, przeważnie pod tymi, w których piszę co się dzieje w moim otoczeniu i dotyczą głownie tego co mi się nie podoba. Pod wpisem niżej pojawił się jeden z takich komentarzy i właśnie z tego powodu chciałabym coś uświadomić tym, którzy te komentarze zostawiają. Pierwsza uwaga dotyczy nowej uczennicy w mojej klasie, za którą nie przepadam. Chciałabym po prostu zauważyć, że każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby, których nie lubi, albo za którymi nie przepada i nie jest to nic niezwykłego. Dlaczego więc wieszacie na mnie psy, tylko dlatego, że napisałam, że jej nie lubię? Może najpierw popatrzycie na siebie i nie będziecie zaczynać od oceniania innych, co? Druga rzecz, z komentarza pod wpisem niżej dowiedziałam się, że "sama chciałabym błyszczeć wiedzą, a innym na to nie pozwalam". Tak nie jest. Po prostu uważam, że nauczyciele nie powinni faworyzować nowej uczennicy tylko dlatego, że miesiąc spędziła w klasie o profilu biologiczno-chemicznym i miała rozszerzoną biologię. Nie rozumiem dlaczego uważają ją za wszechwiedzącą, skoro ta dziewczyna sama przyznała, że wcale nie jest do przodu z materiałem, a jej podręcznik ma w tytule "zakres podstawowy" tak samo jak nasz. Pytam też, czy to, że chciałabym mieć dobre wyniki w nauce jest czymś złym? Czy to coś złego, że chcę, żeby nauczyciele też uważali mnie za dobrą uczennicę? Dlaczego osoba, która zostawiła komentarz wpis niżej uważa, że jeśli będę uczyć się lepiej od innych będę miała wokoło samych wrogów? Mam nadzieję, że na te pytania mi odpowie. Jestem osobą, która ma ambicje, ideały i marzenia. Mam w życiu cel, który chcę osiągnąć za wszelką cenę. I nie obchodzi mnie, co myślą sobie o mnie ludzie. Wszelką krytykę przyjmuję do siebie i staram się być człowiekiem coraz lepszym. Jeśli komuś to nie odpowiada, to w porządku, ale niech przynajmniej nie zostawia po sobie obraźliwych komentarzy. Skoro nie podoba wam się mój blog, nie czytajcie go. To tyle, rozdziału dziś nie będzie.
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Ludzie widocznie nie mają swojego życia i zaczynają interesować się czyimś, oczywiście mówiąc w negatywnym tego słowa znaczeniu... Dobrze, że chociaż potrafisz z takimi rozmawiać :).
  • awatar Hanti: Ludzie zawsze będą hejtować Więc nie warto się takimi debilami przejmować Życie da im kiedyś za to gorącą nauczkę, A wtedy zamkną swoją paskudną buźkę.
  • awatar gość: Czekaj, bo nie rozumiem twojej logiki. Najpierw każesz mi odpowiadać, a potem piszesz, żeby nie zostawiać obraźliwych komentarzy? Ciebie inaczej nie da się skomentować. Widzę, że z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie też nie najlepiej, bo wrogów sama sobie robisz przez to, że szukasz rywalizacji. Oczywiście rywalizacja może motywować, ale nie kosztem innych ludzi. Kiedyś napisałaś, że ludzie cię uważają za bardzo dojrzałą, ale ja myślę, że jesteś małą dziewczynką, która bez pingwinka od Świętego Mikołaja nie zrobi grzecznie siusiu.Twoje zachowanie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, więc nie widzę sensu żeby wdawać się z Tobą w dalszą dyskusję.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›