Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 6 września 2015

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Przez cały sierpień nie było ani jednego mini-wpisu z figurkami pingwinków. I przez połowę lipca właściwie też nie. Jakoś nie było pomysłów, ale teraz (nie)oczekiwany powrót;

Zaczął się rok szkolny i przez większość czasu moje słodziaki się nudzą, ale ostatnio odkryły przyjemność jaka płynie z czytania mang.
IMG_4362.JPG

Szeregowy zaczytuje się w mangach typu "Puella Magi Madoka Magica" i "K-ON!!", ale bardzo lubi też "Orange" i mangi typu shoujo.
IMG_4359.JPG

Skipper za to woli horrory, science-fiction i tego typu. Dzisiaj zabrał mi moje "Dziewczyny z ruin" i zaczytuje się w nich od rana. A Kowalski? Przeczyta wszystko co wpadnie mu w skrzydła.
IMG_4357.JPG

Cóż... oprócz tego mam złą wiadomość, a konkretnie premierę fanfiction muszę przenieść na środę-czwartek, na pewno środek tego tygodnia. Od początku roku szkolnego muszę dużo zakuwać, bo startuję w konkursach biologicznym i chemicznym, a oprócz tego w tym roku egzamin, więc wiadomo, nauczycielom odbija. W ramach wynagrodzenia napisze dla was jakiegoś wyjątkowego one-schota, może być? No to na razie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›