Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 12 sierpnia 2015

Liczba wpisów: 2

abc.atlant
 
Dzisiaj zaraz po śniadaniu (była kiełbasa, twarożek ze śmietaną i sałatka z rzodkiewki) poszliśmy do miasta na spacer. Wiał wiatr i na plażę było zdecydowanie za zimno. Trochę się pozmieniało od zeszłego roku. Rozglądałem się dookoła z ciekawością. Dobrze pamiętałem to miejsce i tak się cieszyłem, ze znowu tu jestem. Mnie oczywiście najbardziej interesował "Kiermasz Taniej Książki" i po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wejść do środka, tak samo jak musiałem wziąć w skrzydło pierwszą część sagi o wampirach i podejść z nią do kasy. Ostatnio naprawdę mnie kręcą takie klimaty science-fiction. Szef mówi, że to lepsze od mojego ciągłego gadania o nauce. Po obiedzie (zupa pomidorowa z makaronem, udko pieczone z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, surówka z marchewki i jabłka) też wyszliśmy na spacer. Podczas gdy oni szaleli na zjeżdżalni ja bujałem się na huśtawce i przysłuchiwałem się rozmowie Kasi z ciocią. Chyba gadały o miłości, bo nic z tego nie zrozumiałem (czyżby Kasia miała na oku przystojnego blondyna?). Potem też dałem się namówić na kilka zjazdów ze zjeżdżalni i bardzo mi się podobało. A wujek powiedział, że bierze nas na lody. Chłopaki oczywiście na nic już nie mieli ochoty po szaleństwie na placu zabaw, więc wróciliśmy do pokoju i do kolacji nigdzie nie wychodziliśmy. miałem akurat tyle czasu, żeby skończyć czytać książkę. Za to po kolacji (jajka w sosie tatarskim) poszliśmy dobrze przeze mnie pamiętaną brukowaną ścieżką przez las, obejrzeć latarnię morską. Tutaj akurat nic się nie zmieniło. Od morza wiał przyjemny wiaterek, na plaży nawet teraz siedzieli ludzie, a latarnia morska była tak samo wysoka jak rok temu. Szef od razu zaczął marudzić, że chce wejść na górę. Nie docierało do niego, że dzisiaj już na to za późno.
  • awatar serpentard210: Wycieczka nad morze, pyszne jedzonko, super zabawa i przyjaciele, zazdroszczę ci wakacji Kowalski!!! A Szeregowy znalazł w tełka!!! Superaśnie macie!!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

abc.atlant
 
Kate - Writes: A tutaj mam coś jeszcze. Patrzcie co znalazłam grzebiąc w sieci w poszukiwaniu fajnych gadżetów z "Władcy Pierścieni" bądź "Hobbita":
b2.pinger.pl/(…)LOTR-dolls-m.jpg…
b2.pinger.pl/(…)2000j0l7h1.jpg…
Są takie cudowne! Chcę! Pragnę! Mamo, kup mi Legolasa! i Aragorna! A najlepiej całą czwórkę! Swoją drogą ciekawe ile to może kosztować...
  • awatar RainbowxD: Przepiękne. Legolas *-*.
  • awatar Effugere: KUP MI xD (zostałaś u mnie nominowana)
  • awatar Zakira Luna: Chyba z każdego bohatera/piosenkarza/aktora w końcu zrobią lalkę...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›