Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 15 lutego 2015

Liczba wpisów: 2

abc.atlant
 
Ostatni dzień ferii. Ostatni dzień pobytu u pana Frankowskiego. Kasia przyszła po mnie po południu. Pan Frankowski powiedział, ze miał nadzieję, że dobrze się z nim bawiłem i że nie będę narzekał na pobyt u niego. Roześmiałem się i - choć wiedziałem, że nie powinienem - mocno się do pana przytuliłem. "Kowalski..." zaczęła Kasia, ale nauczyciel jej przerwał. "Nic się nie stało, nie krzycz na niego." poprosił. Pomachałem panu kiedy oddalaliśmy się chodnikiem, a potem z zapałem opowiedziałem Kasi co robiłem u polonisty. O tym jak oboje budowaliśmy igloo w ogródku, o wieczorze filmowym, na którym królował Jackie Chan, o rozstroju żołądka, którego dostałem, kiedy przesadziłem z pizzą, potem o wycieczce do Instytutu i jeszcze o wyjściu do restauracji. "A jak było u was?" spytałem. "No wiesz, tak jak zwykle. Tylko, że o wiele spokojniej, bo przecież ciebie nie było." Dziwne, aż tak bardzo im przeszkadzam? Kiedy byliśmy już w domu poszedłem do swojego pokoju się rozpakować i kiedy odkładałem książki (dwie, które wziąłem ze sobą i dwie, które dostałem na urodziny) z półki spadła "Nauczycielka muzyki". Kupiłem ją w wakacje, podczas pobytu nad morzem, wiązało się z nią tyle wspomnień. Usiadłem z książką na łóżku, przeczytałem pierwsze zdanie, potem pierwszą stronę i wpadłem. Po kilku rozdziałach zrobiłem sobie przerwę i z szafki wyjąłem album ze zdjęciami zrobionymi w ostatnie wakacje. Zrobiło mi się dziwnie smutno, potem rozżaliłem się na dobre, a w końcu po policzkach popłynęły mi łzy. Nie wiem dlaczego. "Kowalski, miałeś się rozpakowywać, a nie oglądać zdjęcia." do pokoju weszła Kasia "Co się stało?" spytała widząc moją smutną minkę. "Nie płacz, Kowalski." siadła obok mnie i wzięła album do ręki. "W tym roku też pojedziemy nad morze?" spytałem przez łzy. "Oj, nie wiem skarbie." odpowiedziała "Przecież niedługo pojedziemy do Australii, a musimy za coś żyć, spłacać rachunki. Nie płacz, jeśli nie w tym roku to w następnym." otarłem łzy i spróbowałem się uśmiechnąć. "Skończ się rozpakowywać." poprosiła Kasia i zostawiła mnie samego.
  • awatar Disney my love ♥: super Zapraszam do mnie ponieważ jestem nowa.
  • awatar Lisa Angels: Czemu kowalski płakał na wspomnienie o morzu? Bo chyba coś mi umkneło
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

abc.atlant
 
Tym razem jest to Naho Takamiya z magi Orange:
IMG_3823.JPG

Nie bardzo wiem, co jeszcze napisać, bo tą mangę już kiedyś opisywałam. Czekam teraz na trzeci tom, ma wyjść na początku marca. A propos czekania - kiedy wreszcie do kina w moim mieście wejdą "Pingwiny...". Mam cichą nadzieję, ze może w tym tygodniu, chciałabym to wreszcie obejrzeć, a w internecie to przecież nie to samo co na wielkim ekranie. No nic, należy uzbroić się w cierpliwość.
  • awatar Lisa Angels: Matko, kobieto i córko! Jak można tak pięknie rysować? Twoje prace są ja wyjente prosto z komiksu O.O
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›