Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 1 listopada 2015

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Dzień Zmarłych to nie tylko powód do smutku. Dziś mija okrąglutkie tysiąc, powtarzam; tysiąc dni odkąd założyłam bloga. Proszę państwa, tysiąc dni w ciągu których wygospodarowałam sobie mój własny malutki światek, doskonaliłam go aż do chwili obecnej. Oczywiście jak zwykle mam problem z pisaniem przemówień, czy to oficjalnych czy nie, więc przygotujcie się na to, że teraz nastąpi zlepek przypadkowych słów, z którego zapewne nic nie zrozumiecie.
11. King's Armour.jpg

No to jedziemy. Po pierwsze chcę wszystkim podziękować za to, że przetrwaliście ze mną te tysiąc dni, że mnie wspieracie i że to dzięki wam, tak jest, właśnie dzięki wam, jestem tym kim teraz jestem. Jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne, bo w momencie kiedy zakładałam tego bloga nie miałam zielonego pojęcia co kryje się wewnątrz mnie, co chcę w życiu robić, jakie mam marzenia. Nie znałam tej osoby, która tak naprawdę od początku tkwiła wewnątrz mnie. Dzięki wam wszystkim zrozumiałam co jest w życiu najważniejsze, daliście mi tyle drogocennych rad, tyle razy mnie pocieszaliście gdy łapałam doła, tyle pisaliście mi motywujących do działania komentarzy i wiadomości. Właśnie za to wam wszystkim mogę teraz podziękować. I jak zwykle przy tej okazji mam specjalne pozdrowienia dla pięciu niesamowitych dziewczyn; Misao, Seiti, Kwas Pruski, Lisy Angels i Zakiry Luny. Pozdrawiam i całuję!
12. King of the Woodland Realm.jpg

Mam kilka słów do każdej z was indywidualnie więc teraz dodatkowo proszę się skupić;
Seiti; Bez ciebie Pinger byłby niczym, więc prozę nie odchodź od nas. Jeśli teraz przechodzisz kryzys twórczy, a wszystkie widzimy, że tak jest, to przeczekamy go wszystkie razem wspólnie. Twoja wena na pewno jeszcze wróci, a razem z nią pomysły na setki a może nawet tysiące świetnych opowiadań.
Misao; To z tobą jestem chyba najbardziej zżyta z tej wesołej piątki. Z tobą zawsze mogłam pogadać sobie po prostu o niczym, a komentarze, którymi mnie raczysz są... po prostu epickie. Niektóre mam wydrukowane i oprawione w ramki (to oczywiście żart).
Kwas Pruski; Jako że jesteś starsza ode mnie nikt tak jak ty nie potrafił pomóc gdy było źle, nikt tak jak ty nie potrafił wytłumaczyć fizyki gdy nic nie rozumiałam (tak na marginesie nikt inny nie próbował). Sprawiasz wrażenie osoby doświadczonej przez życie i mam wrażenie, że naprawdę tak jest. Poza tym, nikt tak jak ty nie zna się na Śródziemiu.
Lisa Angels; Dzięki tobie nauczyłam się, że krytyka nie jest niczym złym, a nawet że jest bardzo potrzebna. Dzięki tobie i twoim ostrym komentarzom piszę teraz tak jak piszę. Te wszystkie recenzje i kolejne rozdziały opowiadań nie powstałyby gdybyś mnie nie zjechała ostro kilka razy. Dziękuję.
Zakira Luna; Tobie po prostu dziękuję za samo bycie tutaj. Jesteś niezwykłą osobą co widzę w twoich opowiadaniach.
20. Glmadring. the Sword of Gandalf.jpg

Dziękuję również wielu innym wspaniałym osobom, które są ze mną w tej chwili, były i mam nadzieję jeszcze długo będą.
Jubileusz jest także dobrą okazją żeby kilka rzeczy ogłosić. Wiele z was nie mogło się doczekać dalszego ciągu miłosnej historii Katrin i Legolasa i z całą śmiałością mogę powiedzieć, że ciąg dalszy jest zapowiedziany na okolice jedenasty/dwunasty listopada. Katrin znalazła sposób na powrót do Śródziemia. Ona i Legolas są znowu razem. Niestety, mroczna przepowiednia skrywa tajemnicę i nie minie wiele czasu gdy do niezwykłej krainy elfów zawita nowy człowiek. Co się będzie działo dalej, zdradzić nie mogę.
  • awatar Niewidzialna ღ: Gratuluję 1000 dni misia :* zasłużyłaś :* zapraszam do mnie ;)
  • awatar Lisa Angels: Na początku pogratuluję sukcesu i wytrwałości, a jest czego gratulować, bo widać kolosalną różnicę pomiędzy twoimi starymi tekstami, a dzisiejszymi. Dziękuję za to wyróżnienie i cieszę się, zę nie zaraziłaś się do mojej krytyki, bo zawsze uważałam, że bez niej nie można się rozwinąć( często pełni też funkcję motywującą i wyciąga człowieka z samozachwytu) Cieszę się, że jesteś tutaj z nami i życzę by było tak dalej :D
  • awatar Kwas Pruski: Nawet nie wiedziałam, że dzisiaj przypada ci taki jubileusz. Cóż, niejako przypadkiem zrobiłam ci prezent własnym powrotem. :D W rezultacie obie mamy moment wielkich rozkmin nad wagą blogowania w życiu. xD Ogólnie to muszę powiedzieć że cieszę się, że w jakiś sposób ważne jest dla ciebie to co ci piszę, to bardzo poprawia nastrój, ta świadomość. Dziękuję za takie uwzględnienie. Jak będziesz mieć kiedykolwiek jakiś problem (nawet błahy) to pamiętaj że możesz do mnie pisać! Czy to szkolne problemy czy życiowe czy jakże poważne gadki o fikcyjnych bohaterach. ;) Swoją drogą strasznie mi się podobają te obrazki Thranduila, łooo. :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›