Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 21 września 2014

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Byłam wczoraj na zakupach z koleżankami z mojej klasy. Trochę sobie połaziłyśmy, zjadłyśmy pizzę, potem jeszcze frytki i mogłyśmy latać po sklepach. W Pepco (jest taki sklep, może ktoś kojarzy) dorwałam taką fajną koszulkę za (uwaga, uwaga) trzy pięćdziesiąt. Pozachwycałyśmy się, a obok nas stała taka pani i powiedziała, że jak okazja jest to trzeba korzystać. No to wzięłam. To nic, że męska (śmiech). W NewYorker wypatrzyłam sobie taki fajny sweterek, ale cena była masakryczna i nie było mnie stać. Potem się trochę rozdzieliłyśmy, bo dziewczyny poszły ro Rossmanna wybierać perfumy, a ja polazłam do empiku po nową mangę. I nie dość, że przywieźli trzeci tom "Puella Magi Madoka Magica: The Different Story" to jeszcze dorwałam "Kwiat i Gwiazda" i nowy numer pisemka "Kyaa!". Zakupy uważam za udane.
Wiadomość numer dwa; nareszcie mam pieska! Jest śliczny, cudowny, przepiękny i niesamowicie rozrabia w domu, ale to nic. Piesek jest czarny, ma biały brzuszek i brązowe skarpetki na łapkach. Nazywa się Skipper i powiem wam, że naprawdę do niego pasuje to imię. Jest odważny, zadziorny, pierwszy do wszystkich bójek i niesamowicie wrażliwy, lubi się przytulać, co więcej uwielbia, jak ktoś mu robi zdjęcia - czyli praktycznie jak Skipper (proszę nie mylić Skippera ze Skipperem, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Tu akurat odwrócił łepek, ale niedługo pokażę wam go z profilu
IMG_3572.JPG

Na dzisiaj to tyle, a i tak nie wiem czy ktokolwiek to przeczyta. Jutro, tak myślę, będzie już opowiadanie o Raymanie. Na jakiś czas rozstajemy się z pingwinami.
  • awatar SugarFirefly: Słodkiego masz szczeniaka. Pamiętajcie żeby go zaszczepić i odrobaczyć. Często ludzie kupują pieski i zupełnie o tym zapominają, a zwierzak się potem męczy :(
  • awatar Kate - Writes: @*Firefly*: Wiem, pamiętam. Muszę zapytać pani od której go wzięłam kiedy ma mieć pierwsze szczepienie. PS nie kupiłam go, wzięłam za darmo.
  • awatar Sweet Dreams~!♥: ale słodziaczek *o*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›