Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 5 grudnia 2014

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Ponieważ jutro są Mikołajki zrobiliśmy sobie dzisiaj w klasie imprezę. Karo upiekła bananowca, ja zebrę (z zakalcem, ale to nic i tak ją zjedliśmy), a moja babcia specjalnie dla nas zrobiła szarlotkę. Oprócz tego poskładaliśmy się po dwa złote i nakupiliśmy chipsów, prażynek, popcornu i trzy kartony soku pomarańczowego + oranżadę. Bawiliśmy się fantastycznie, przegadaliśmy całe dwie lekcje, a potem oglądaliśmy filmy: "Nasza niania jest agentem" i "Asterix na olimpiadzie" - to drugie na życzenie pana od polskiego. specjalnie dla kolegi Grześka puściliśmy świąteczny odcinek Pingwinów i trochę się pośmialiśmy. A dzisiaj w nocy przychodzi święty Mikołaj xD. Pisaliście listy?
Taka jedna dziewczyna z mojej klasy to się śmiała, bo ona nie pisze listów tyko wysyła babci SMS. Ja wolę wyjścia tradycyjne. Co roku kładę mojej mamie listę prezentów mikołajkowych na parapecie, żeby wiedziała co chcę dostać.
Na dzisiaj tyle. Opowiadanie będzie jutro, albo pojutrze, bo jestem dopiero w trakcie pisania.
taking_over_x_mas_by_vicber.jpg
  • awatar SugarFirefly: Ja już część prezentów mam (właśnie jem jeden z nich:P) a pewnie jeszcze do wieczora jakieś się pojawią ;)
  • awatar Ludmiła & León: my love story ♥: No to widzę, że dzień Ci się udał. Ja też się super z przyjaciółkami bawiłam, choć lekcje były na normalu, tylko matmy nie, bo dawaliśmy sobie prezenty.☻ Pingwiny *o* xd Ja na Sylwestra zapraszam/jadę z dwoma przyjaciółkami do czwartej na zabawę <3 Może będzie dyskoteka, to zaraz po niej idziemy do mnie/M./K./W. xd Ja nic nie dostaję od rodziny na mikołajki. ^.^
  • awatar SallyLou: Fajnie że ci się impreza udała :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›