Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 9 stycznia 2014

Liczba wpisów: 2

abc.atlant
 
Skipper obudził się słysząc strzelanie i krzyki. Rozbudzony wyjrzał z tajnej bazy. Jego przyjaciele stali juz na wysepce wpatrując się w biegających wszędzie snajperów. Skipper postanowił, że trzeba działać i to szybko. Sam może i nie dałby rady, ale teraz byli z nim przyjaciele. Przed wybiegiem zatrzymał się jeden z uzbrojonych mężczyzn. Wyciągnął zza pleców teczkę z dokumentami, na których tak bardzo zależało pingwinowi. Po chwili snajper leżał na ziemi nieprzytomny a Skipper ściskał w skrzydle swoję teczkę. Nie było czasu, żeby wyjaśnić to drużynie. Na szczęście mógł liczyć na jej pomoc. Po chwili snajperzy uciekali gubiąc po drodze bron. Skipper ściska teczkę gotową do spalenia. Pozytywny dzień.
 

abc.atlant
 
Jutro na moim blogu pojawi się pierwsza część kryminału. Dzisiaj przedstawiam bohaterów występujących w opowiadaniu.

Lucyna Szmidt
czyli ja (kryminał pisany w pierwszej osobie).
Jest bardzo sprytna i ostra, znana z ciętego języka. Bardzo dobrze posługuje się bronią. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Orest Możejko i Karolina Górska. Jest profesjonalistką bezwzględną dla przestępców. Podkochuje się w Możejce, z wzajemnością.
317. Lucyna szmidt.jpg


Orest Możejko
Podinspektor, najlepszy przyjaciel aspiranta nocula. Jest w związku z Lucyną. Ma psa Watsona.
318. Orest możejko.jpg


Mieczysław Nocul
policjant w stopniu starszego aspiranta. Ma żonę Barbarę i dwie córki Olę i Zosię. Mietek to najlepszy przyjaciel Możeji. Nie podoba mu się, że jego szef faworyzuje Lucynę.
319. Mieczysław Nocul.jpg


Karolina Górska
śliczna pani sierżant i najlepsza przyjaciółka Lucyny. Jest bardzo zaniepokojona kiedy jej przyjaciółka zostaje porwana i robi wszystko, żeby jej pomóc. (o tym będzie mowa w opowiadaniu)
320. Karolina Górska.jpg


Michał Orlicz
Na początku wydaje się bezczelny, ale szybko zaprzyjaźnia się z Lucyną co nie podoba się Możejce. Pracował już z kilkoma psami, ma Owczarka Niemieckiego.
321. Michał Orlicz.jpg


Na dzisiaj to tyle. dziękuję wszystkim, którzy to przeczytali. Mam nadzieję, że bedziecie czytac kryminał.
  • awatar Seiti: Ooo tez kiedyś myślałam o kryminale, ale jakoś nie zebrałam się w sobie. Może kiedyś...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›