Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 4 stycznia 2014

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Moja historia o przygodach Skippera zyskała tytuł taki jak powyżej chociaż wcale tego nie planowałam. Dziwne. No nic, przechodzę do kolejnej części.

Na lotnisku było pełno ludzi. Skipper musiał bardzo uważać, żeby nikt na niego nie nadepnał. Na szczęście ludzie byli zajęci swoimi sprawami. Nikt nie zwracał uwagi na pingwina przemykającego im pod nogami. Skipper miał problem. Nie wiedział jak dostać się do samolotu. Do odprawy zostało pięć minut. Gorączkowo rozejrzał się po hallu. W kącie stało mnóstwo paczek zaadresowanych... do Nowego Jorku! Pingwin bez wachania wskoczył do jednej z nich. Wymościł sobie legowisko w trocinach i ułozył się w nim wygodnie. Paczkę zamknięto nawet nie spawdzając jej zawartości. W środku zapanowała ciemność. Przesyłkmi włożono do luku bagażowego i samolot wystartował, z każdą chwilą oddlając się od nieprzyjaznej Danii. Skipper usmiechnął się do siebie. Nie mógł wiedzieć,że w tej właśnie chwili na lotnisko wbiegła grupa snajperów szukając właśnie jego.

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że każda nastepna część jest gorsza od poprzedniej.
  • awatar misao245: każda część jest cudowna i nie mogę się doczekać co będzie dalej :) lubię jak akcja trzyma w napięciu :P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›