Wpisy użytkownika Kate - Writes z dnia 4 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

abc.atlant
 
Kate - Writes: Dzień dobry... Ja jestem Kate i powodowana nagłą potrzebą posiadania własnego kącika w sieci, zakładam bloga, na którym będę się od dzisiaj udzielać i starać się (aczkolwiek niekoniecznie) umilać wam życie. Jestem pisarką. To znaczy, że piszę opowiadania. Zwykła amatorka, ale jednak.

Jestem człowiekiem zwariowanym, kochającym przygody i tęskniącym za czymś więcej, czego w tym życiu nie bardzo można oczekiwać. Zapatrzona w Tolkiena i stworzony przez niego świat, fanka Sapkowskiego i jego wiedźmina Geralta, szalejąca za Jackiem Sparrowem, momentami marzycielka, ale jednak stojąca twardo na ziemi i mająca jasno sprecyzowane plany na przyszłość.

Czytelniczka, bo czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Najulubieńszy gatunek to oczywiście fantastyka, oprócz tego kryminały, najchętniej te od Jo Nesbo z cyklu z Harry'm Hole. Młodzieżówki, ale tylko dobrze napisane, od czasu do czasu jakiś romans, albo biografia. Jeśli chodzi o filmy to jestem bardziej wybredna. Fantastyczne, ale też nie wszystkie, moje ulubione to "Władca Pierścieni" i "Hobbit". Przygodowe, ale zdecydowana mniejszość, od czasu do czasu jakiś thriller, albo młodzieżowy. Z seriali; "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" i "Sherlock".

Dorosłość wiążę z kryminologią i praca w policji. Jestem osobą twardą, zbuntowaną, ale jednocześnie wrażliwą i potrafiącą kochać, która nie boi się życia i wychodzi światu naprzeciw. Do czytania bloga serdecznie zapraszam, a nuż moja pisanina przypadnie do gustu.
  • awatar gość: a jakie opowiadania?
  • awatar Kate - Writes: @gość: to zależy będą one niekiedy śmieszne, zapierające dech w piersiach, czasem horrory lub pełne miłości
  • awatar Wiky the Metal-Punk!: Siemanko, postanowiłam skomentować Twój pierwszy wpis :P.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›